Pranešime spaudai teigiama, kad į šiuos klausimus atsakymų bus ieškoma jau šį šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančioje parodoje „Esu mama”.

„Gimus kūdikiui kartu gimsta mama bei tėtis, kuriems, kaip ir ką tik pasaulį išvydusiam mažyliui, viskas yra nauja ir nesuprantama. Jau turintys vaikų, domisi darželiais, mokyklomis, šventėmis. Jiems svarbu viskas, kas susiję su jų atžalų užimtumu. O tie, kurie susiduria su nevaisingumo problemomis, ieško būdų kuo greičiau susilaukti vaikelio.

Tokių žmonių čia ypatingai laukiame, nes jiems šioje mugėje bus skirta speciali paskaita. Kur kitur būtų galima gauti šitiek daug koncentruotos informacijos apie visa tai jei ne šioje mugėje, kur seminarų metu bus atsakyta į visus kylančius klausimus, kur galėsite pabendrauti su kitais tėveliais ir susipažinti su išskirtiniais mugės dalyviais, kuriančiais su didele meile.”, - kalba parodos organizatorė, dizainerė ir UAB „Inži Group” vadovė Ingrida Rutkauskaitė - Naujokė.

Mugėje laukiamos visos būsimos mamos ir tėčiai, jaunos šeimos ir jų artimieji. Čia bus galima rasti visko pradedant nėščiosios gimdymo krepšeliu ir užbaigiant dovanomis mažiesiems. Mugės dalyviai siūlys išskirtinius drabužius bei aksesuarus nėščiosioms ir vaikučiams, natūralias kosmetikos bei grožio priemones, su meile gamintus žaislus, naudingas ir įdomias knygas, daiktus palengvinančius buitį. Lankytojai susipažins su įvairių švenčių organizatoriais, gydymo bei ugdymo įstaigomis.

Antrus metus iš eilės organizuojamas švietėjiškas ir socialiai atsakingas renginys pakvies pasidalinti gerumu ir padėti žmonėms, stokojantiems pagalbos ir palaikymo. Galintys savo meile ir šiluma pasidalinti su kitais, bus skatinami pasirūpinti tėvelių neturinčiais vaikučiais prisiimant juos savo globon. Anksčiau į pasaulį pasibeldę mažyliai - ankstukai, savo tolimesnį vystymąsi tesiantys inkubatoriuje, taip pat lauks mugės lankytojų paramos. O Nacionalinis kraujo centras kvies prisijungti prie kraujo donorystės akcijos ir galbūt savo krauju padovanoti kažkam gyvenimą.

Renginyje veiklos netrūks ir mažiausiems renginio lankytojams. Čia vaikučius linksmins vaikiškų švenčių organizatoriai, kurie nusispalvins veidukus ir mokys piešti spalvotu smėliu. Vyresnieji galės sudalyvauti Japoko konstruktorių mokymuose, kuriuos pabaigę gaus tai patvirtinantį pažymėjimą.