Kourtney turi tris: 8–erių sūnų Mason‘ą, 3–ejų sūnų Reign‘ą ir 5–erių dukrą Penelopę. Kim taip pat turi tris vaikus: 5–erių dukrą North, 2–ejų sūnų Saint ir 7 mėnesių dukrą Chicago. Rob‘as turi vieną pusantrų metų dukrą Dream. Khloe neseniai pagimdė savo pirmagimę True. Kylie – dukrą Stormi.

Ar suskaičiavote, kiek vaikų auga šioje šeimoje? Išties daug. Tai kas gi, jei ne Kardashian šeimos moterys žino, kaip juos auklėti ir prižiūrėti. Tinklapis babygaga.com pasidalino Kardashian moterų patarimais, kurie galėtų praversti kiekvienai mamai.

Kim apie socialinius tinklus

„Dalinuosi savo gyvenimo akimirkomis su visu pasauliu ir man patinka tą daryti, bet dabar tą darau truputį atsargiau. Iš patirties jau žinau, kad galiu nuo to nukentėti, dėl to, kai kur nors esu, nusifotografuoju, išsaugau nuotrauką, o į socialinius tinklus ją įkeliu tik tuomet, kai palieku tą vietą. Manau taip yra saugiau man ir mano vaikams“.

Foto: Vida Press

Kourtney apie vaikų maistą

„Mama man padovanojo labai puikų kūdikių maisto gaminimo aparatą. Jame garinu daržoves bei vaisius, o paskui jas sutrinu. Taip paruoštas maistas išlieka šviežias net kelias dienas. Mano vyresnysis sūnus Mason‘as valgo beveik viską. Jam patinka saldžiosios bulvės, morkos. Mielai valgo persikus, kriaušes, bananus ar obuolius su natūraliu jogurtu ar organine želė. Turiu puikią receptų knygą vaikams, kuria dažnai vadovaujuosi“.

Kim apie žindymą viešai

„Žinau, kad daugeliui žindymas yra privatus, asmeniškas dalykas, tuo tarpu kiti tą daro labai atvirai – viešose vietose. Dabar, kai pati esu mama, suprantu, kad gerai yra viskas, kas tau patogu“.

Kourtney apie auklę

„Jei nedirbu aš, nedirba ir mano vaikų auklė. Nenoriu nieko teisti, bet kartą sutikau moterį, kuri mano, jog eiti kur nors be vaikų yra šaunu. Aš tokio požiūrio nesuprantu. Kai aš esu be vaikų, aš labai noriu kuo greičiau grįžti pas juos. Todėl auklė man padeda tik tuomet, kai dirbu. Visą kitą savo laiką praleidžiu su vaikais“.

Kourtney apie tai, kad vaikai yra pirmoje vietoje

„Taip, vaikai man yra svarbiausi. Ir jei dėl to esu neprofesionali, tebūnie. Ypač, kol vaikai buvo maži, nesirūpinau, jei kur nors vėluodavau. Derinausi prie mažylių grafiko“.

Kourtney Kardashian
Foto: Vida Press

Kourtney apie tai, kada nustoti žindyti

„Žmonės visada turi ką pasakyti apie tai, kiek ilgai reikia maitinti kūdikį krūtimi. O aš manau, kad tai labai asmeniškas sprendimas, kurį gali priimti pati mama, atsižvelgdama į kūdikio poreikius“.

Kim apie pasikeitusius prioritetus

„Turėti vaikų man yra didžiausias pasiekimas. Viskas, ką darei iki tol, atrodo tai nebereikšminga – pasirodymas ant raudonojo kilimo, asmeninio gyvenimo viešinimas socialiniuose tinkluose. Dabar pirmenybę teikiu savo vaikams“.