Ashtonas Kutcheris ir „geriausia mama“ Mila Kunis

Foto: Vida Press

Kai aktoriai Ashtonas Kutcheris ir Mila Kunis susilaukė savo pirmagimės dukters Wyatt, aktorius apie tėvystę kalbėjo laidoje „The Ellen Show“. „Neturite auklės? Kūdikiu rūpinasi tik Mila ir tu?“ – klausė laidos vedėja Ellen Degeneres. „Taip, tik mudu“, – atsakė A.Kutcheris ir sulaukė auditorijos aplodismentų bei pačios E.Degeneres replikos „tai bent“.

A.Kutcheris sakė, kad su žmona nori pažinti savo vaiką, todėl nusprendė auklės nesamdyti. „Mes norime emociškai būti artimi su ja. Ir aš manau, kad vienintelis būdas tai padaryti – būti su tuo žmogumi, kuris yra šalia“, – aiškino aktorius.

Vyras negailėjo pagyrų savo partnerei, nes jam kasdien būnant darbe būtent ji rūpinosi mažyle. Jis net pavadino komedijoje „Blogos mamos“ („Bad Moms“) nusifilmavusią M.Kunis „geriausia mama“. Šiuo metu A.Kutcheris ir M.Kunis augina ne tik dukrą, bet jau ir sūnų Dimitri.

Celine Dion vaikų susilaukė ne tam, kad jais nesirūpintų

Celine Dion
Foto: Vida Press

Kai dainininkė Celine Dion pagimdė dvynius berniukus Nelsoną ir Eddy, ji pasiryžo auginti juos be profesionalų pagalbos. Interviu prancūzų žurnalui „Gala“ ji aiškino: „Šių vaikų susilaukiau ne tam, kad jais nesirūpinčiau, o tam, kad atiduočiau jiems save 200–300 procentų“. Nesvarbu, reikėjo keisti sauskelnes ar maitinti krūtimi, ji augindama savo dvynius labai džiaugėsi, nors ir jautėsi pavargusi.
Kaip ji sugebėjo rūpintis dviem naujagimiais ir tuomet devynerių metų sūnumi René-Charlesu? „Darau tai diena iš dienos. Man tai paslaptis“, – sakė ji minėtam žurnalui.

Nors C.Dion buvo įsitikinusi, kad vaiko priežiūros paslaugų specialisto pagalbos jai nereikia, tačiau neslėpė, kad kartais jai padėdavo jos motina Therese ir sesuo Linda. Jos pagelbėdavo tuomet, kai reikdavo nudirbti namų ruošos darbus, paruošti valgyti ir apsipirkti.

Matthew McConaughey ir Camila Alves neturi „krūvos skirtingų auklių“

Matthew McConaughey ir Camila Alves
Foto: Scanpix

Praėjus vos trims mėnesiams po trečiojo aktoriaus Matthew McConaughey ir jo žmonos Camilos Alves vaiko Livingstono gimimo, mama grįžo į darbą. Tada interviu leidiniui „People“ ji juokavo: „Sunku anksti grįžti į darbą su tokia jėga, nes tavo smegenys nėra pilnai čia. Turi kūdikio smegenis“. Ir nors į darbą grįžo praėjus keliems motinystės atostogų mėnesiams, C.Alves ir M.McConaughey auklės neieškojo.

Paklausta, kaip randa darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, leidiniui „Today's Parent“ ji prisipažino: „Tikrai nežinau, kaip tai darau. Tai didelis iššūkis“. Ji papasakojo, kad vaikais rūpintis padeda jos mama. „Neturiu krūvos skirtingų auklių, kurios sukinėjasi aplinkui, – kalbėjo C.Alves. – Nieko blogo turėti daug auklių. Man tiesiog patinka būti savarankiška“.

C.Alves kartu su mama kasdien vaikams daro pietus, ruošia juos mokyklai, nuveža juos ten ir pasiima. Moteris pripažįsta, kad norint visa tai padaryti, svarbiausia yra būti organizuota.

Marcas Anthony ir Jennifer Lopez kaitaliojosi pamainomis

Marcas Anthony ir Jennifer Lopez

Kai dainininkai Marcas Anthony ir Jennifer Lopez susilaukė dvynių Maxo Davido ir Emmos Maribel, samdyti pagalbininkų nenorėjo. Jie dalijosi tėvystės pareigomis pamainomis. Radijo interviu laidai „The Billy Bush Show“ M.Anthony pasakojo: „Ji tikisi mano pagalbos“. Kadangi pora nusprendė apsieiti be auklių, tėvas pasiėmė naktinę pamainą nuo dešimtos vakaro iki aštuntos ryto, o mama rūpinosi atžalomis dienomis.

Kai poros keliai išsiskyrė, J.Lopez nusprendė savo šešiamečiams vaikams pasamdyti auklę. Tiksliau, tai buvo vyras. Tada aktorė aiškino savo sprendimą taip: „Vargšą berniuką supa moterys 24 valandas per parą“. Todėl ji nusprendė, kad reikia vyro, kuris užsiims jos sūnumi.

Ryanas Goslingas ir savarankiška mama Eva Mendes

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas
Foto: Vida Press

Aktoriai Ryanas Goslingas ir Eva Mendes ne tik puiki pora, bet ir ne mažiau puikūs tėvai. Kai gimė jų pirmagimė dukra Esmeralda, E.Mendes leidiniui „InStyle“ kalbėjo: „Esu labai savarankiška mama. Neturiu auklės. Nesvarbu, kokia pavargusi esu, tiesiog tai darau“.

Žinoma, ką tik tapus mama ir būnant „Estée Lauder“ produktų linijos veidu, buvo nelengva slėpti savo nuovargį. Paklausta, kada randa laiko grožio procedūroms, ji atsakė: „Na, kartais darau tai ketvirtą ryto. Mano dienotvarkė priklauso ne nuo manęs, todėl bandau pasinaudoti laiku, kai ji miega“.

E.Mendes teko netgi praleisti apdovanojimų ceremonijas, kad pasirūpintų savo vaikais. Kai R.Goslingas atsiėmė savo „Auksinio gaublio“ apdovanojimą geriausio aktoriaus kategorijoje už vaidmenį juostoje „Kalifornijos svajos“ („La La Land“), jis padėkojo savo žmonai, stebėjusiai ceremoniją namuose.