Įstatinis join-venture kapitalas – kyšiai iš milijardo naftos dolerių, kuriuos Putinas kasdien gauna iš prekybos su ES šalims.

Budinti fiurerio veido kosmetologė skambina prezidentui Zelenskiui ir taip meiliai, kaip tik moka kosmetologės, tepa: „Mesjė Volodimirai, gerai čia pakariavai, bet viskam laikas, dabar nusileisk biškį dėl Ukrainos suvereniteto, atiduok Putinui, ką tas užgrobė per pirmas karo dienas, reikia taikos, negalima toliau taip žeminti Putino, reikia išsaugoti jo veidą.“

Ateities Europai. Europa be žudiko Kremliuje – Europa be ateities. Iš kur tiek kyšių paimsim prie rusiškų maisto papildų įpratusiems parlamentų nariams, ministrams, sporto federacijų, futbolo klubų, Eurolygos ir universitetų patepimams? Reikia išsaugoti fiurerio veidą.

Reikia skelbti paliaubas, įtikinėja fiurerį telefonu kosmetologas Scholzas. Paliaubos, mano fiureri, Rusijai išeis į naudą. Įšaldysite konfliktą, naujų rekrūtų pamažu prigaudysit, užgrobtą Chersoną ir Mariupolį išlaikysit, o tai ukrainiečiai ir be vokiškų leopardų baigia jus ten pribaigti.

Žodžiais remi teisėtą Ukrainos tautos išsivadavimo karą prieš rusiškąjį fašizmą. Viena ranka duodi, tegu ir simbolinius kiekius, savaeigių 155 mm haubicų Ukrainai, o kita rankele tepi balzamais Putino veidą, per kurį ropoja jo atgaivintos XX a. nacizmo kirmėlės ir dar aiškini, kad tą puveną būtina išsaugoti. Kaip visa tai sutelpa vienoje galvoje?
R. Valatka


M.Salvini Italijoje šaukia, kad dabar tai jau Ukrainos toliau remti nebegalim, nes ginklai jai tik ištęs konfliktą, žus dar daugiau žmonių. Vakarų „intelektualai“ už didelius kosmetologinio džointvenčerio honorarus iki pat „Washington post“ (D.Ignatius) užbliovė it avys pagal kiaulės Napoleono iš „Gyvulių ūkio“ komandą – reikia išsaugoti Putino veidą, reikia be-e-e. Daug Kremliaus avių šaukia ugnį į save. Laimingi stengtis dėl pūvančio fiurerio veido.

Kokį Putino veidą nori išsaugoti Macronas ir kitos mūsų geokosmetologės?

Tą po „Kursk“ palaidojimo dugne su gyvais jūreiviais, kai nusivaipė: „Jis nuskendo“? Tą, kuris įsakė susprogdinti gyvenamuosius namus Maskvoje ir Riazanėje, kad apkaltintų čečėnus? Kuris Beslane įsakydamas šturmuoti mokyklą nužudė 180 įkaitų vaikų? „Nord Ost“ teatre – 118 įkaitų tik todėl, kad FSB nesakė gydytojams, kokias dujas naudojo per šturmą?

O gal Macronas norėtų išsaugoti tą veidą, kuris šiepėsi įsakydamas nunuodyti V.Kara-Murzą, A.Litvinenką, Navalną ir Skripalius, nušauti Nemcovą? Feisą po Malaizijos reiso MH 17 numušimo su 298 keleivių? Tą šviežesnį – po Bučos skerdynių, bombos ant Mariupolio teatro?

Sovietinio gestapo papulkininkis Putinas neturėjo veido nuo pat darbo karjeros pradžios. Rusų klasiko L.Tolstojaus verdiktas: „Žmonės, kurie įsitikinę, kad karas yra ne tik neišvengiamas, bet ir naudingas, yra baisūs, jie baisūs savo moraliniu iškrypimu.“

Pabandom iš naujo. 1944-ieji, birželio 6-oji. Amerikiečiai ir britai Normandijoje pradeda „Overlord“ operaciją. Prieš ją į W.Churchillio kabinetą įžirglioja generolas Ch. de Gaulle‘is ir ima skiesti kažką tokio: „Žiūrėkit jūs ten, anglosaksai, prašom išsaugoti Hitlerio veidą, galiu biškį paaukoti dėl to Prancūzijos suvereniteto – atiduoti bošams Elzasą ir Lotaringiją.“

Rusų pasaulio („Russkij mir“) ideologija yra Europos kūno vėžys. Jį galima pašalinti tik chirurginiu būdu. Po to dar reikės chemoterapijos visai Europai. Ukrainiečiai – puikūs chirurgai. Tai būtų gerai, kad apie vėžio gydymą neraukiančios kosmetologės bent nesipainiotų po ukrainiečių kojomis, bandydamos išsaugoti vieną Kunstkameros stiklainio egzempliorių.
R. Valatka


Baltos kumelės sapnas. Absurdas. Neišeina ir kariauti su vokiškuoju fašizmu, ir išsaugoti fiurerio veidą. Niekam į galvą tokia mintis tada nešovė. Net Japonijos imperatoriaus veidu, kuris politiškai grynai simbolinis, amerikiečiai susirūpino tik po to, kai Japonija kapituliavo.

Tai kodėl Macronas rūpinasi fiurerio Putino veido lavondėmėm? Kodėl Scholzas trūks plyš bando įšaldyti karą iki tol, kol Putleris vėl bus įgalus užpulti Ukrainą?

Žodžiais remi teisėtą Ukrainos tautos išsivadavimo karą prieš rusiškąjį fašizmą. Viena ranka duodi, tegu ir simbolinius kiekius, savaeigių 155 mm haubicų Ukrainai, o kita rankele tepi balzamais Putino veidą, per kurį ropoja jo atgaivintos XX a. nacizmo kirmėlės ir dar aiškini, kad tą puveną būtina išsaugoti. Kaip visa tai sutelpa vienoje galvoje?

Kaip gali kilti mintis siūlyti Ukrainai supelijusią finliandizaciją, kai jau atsitiko Suomijos ukrainizacija? Vizionierius Macronas įstrigo XX a. penktojo dešimtmečio komunistuojančių jaunuolių ratelio plyšyje.
Mažiausia, ką už tokius bajerius Macronui po karo būtų padaręs Ch. de Gaulle‘is, tai nuskutęs plikai ir paleidęs. Bet greičiausiai kosmetologas būtų įkištas ten, kur ir maršalas Pétainas. Ilgiems intelektualiniams apmąstymams apie fiurerio kosmetologijos žalą.

Nėra didesnio baltos kumelės sapno, kaip tiekti Ukrainai ginklus ir tuo pat metu pirkti iš Putino naftą, dujas, kaip vokiečiai ir vengrai, paslaugiai vežioti fiurerio naftą tankeriais, kaip graikai. Europa kariauja pati su savimi.

Ką realiai reiškia embargas rusiškai naftai po pusmečio, juolab po kelerių metų, kaip reikalauja vengrai? Naftos „atsisakymas“ po 8 mėnesių ar metų Rusijos agresijos nė nepristabdys.

Priešingai, naftos kainos, veikiamos plepalų, kad embargas rusiškai naftai bus, tik kils. Rusija dėl ES kosmetologių pliurpalų ir trypčiojimo kombinacijos uždirbs daugiau. Ukrainoje žus daugiau žmonių, bus sugriauta daugiau miestų. Pasaulis dar ilgiau liks be Ukrainos grūdų.

Kaip sakė buvęs NATO pajėgų Europoje vadas, generolas Ph.Breedlove, kalbos apie tai, kad reikia leisti Putinui išsaugoti veidą, neprovokuoti, – blūdas: „Vakarai turi problemų politiniame lygyje.“

Jei jau toks geras, Macronas galėjo užleisti Putinui ne gabalą Ukrainos, kuri jam nepriklauso, o kokį šmotą Elzaso. Jei ne Elzaso, tai bent Kurševelį, o tai vis tiek šaibom išeis miestelis, pasodintas ant kruvinų Putino vagių dolerių adatos.

Galima būtų toliau šaipytis iš Macrono ir Scholzo, jei ne žudantis faktas. Tai, ką jie pasiūlė, yra išdavystė. Draugo, kuris ką tik savo krauju išgelbėjo tave nuo fiurerio Putino ordų. Išgelbėjo nuo „galim pakartot“ moterų prievartavimus Berlyno ir Paryžiaus priemiesčiuose.

Į liūlį nuo prie Kyjivo ir Charkivo gavęs fiureris Putinas niekada iki Berlyno nebeateis. Už tai, kad Ukraina išgelbėjo Europą nuo moterų prievartautojų ir marodierių dabar mes Ukrainai lyg tarp kitko pasiūlom atiduoti Putinui savo žemes.

Budinti fiurerio veido kosmetologė skambina prezidentui Zelenskiui ir taip meiliai, kaip tik moka kosmetologės, tepa: „Mesjė Volodimirai, gerai čia pakariavai, bet viskam laikas, dabar nusileisk biškį dėl Ukrainos suvereniteto, atiduok Putinui, ką tas užgrobė per pirmas karo dienas, reikia taikos, negalima toliau taip žeminti Putino, reikia išsaugoti jo veidą.“
R. Valatka


Brrr. Moralinė degradacija. Macronui reikėtų gerai pažiūrėti į veidrodį. Kad besirūpindamas fiurerio Pu veidu, pats neliktų be veido. Kaip be veido istorijoje jau liko jo pirmtakai Sarkozy ir Hollande’as, kanclerė Merkel. Pastarieji du, tyliai kamputyje rūkant Obamai, prieš aštuonerius metus sudalyvavo Putino orgijoje – grupiniame Ukrainos išprievartavime po Krymo.

Rusų pasaulio („Russkij mir“) fašizmas yra Europos kūno vėžys. Jį galima pašalinti tik chirurginiu būdu. Po to dar reikės chemoterapijos. Ukrainiečiai – puikūs chirurgai. Tai būtų gerai, kad apie vėžio gydymą neraukiančios kosmetologės bent nesipainiotų po ukrainiečių kojomis, bandydamos išsaugoti vieną Kunstkameros stiklainio egzemplioriaus grimasą.

Europinio kosmetologių būrelio spec. operacija išsaugoti žudiko Putino veidą privalo baigtis taip pat, kaip ir Putino „spec. operacija“ Ukrainoje – sutriuškinimu.

Kaip kažkas bjauriai, bet istoriškai taikliai pastebėjo, išsaugoti Putino veidą reiktų nebent dėl jo atpažinimo, o tai su Hitlerio feisu, matot, kaip išėjo – iki šiol sąmokslo teorijos vaikšto. Bet ir čia darbas ne kosmetologių būrelio kažkur ties buvusia Mažino linija. Greičiau jau patanatomų.