Matydamas, kad ši graži tradicija užaugo ir yra tęsiama, visiškai pritariu „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ idėjai, reikalavimams ir tikslams, palaikau ir aktyviai prisidedu prie šio taikaus tautos protesto organizavimo ir informacinės sklaidos, kviečiu visus Lietuvos žmones aktyviai dalyvauti šiame visuotiniame mitinge.

Didysis šeimos gynimo maršas“ – tai ne šiaip sau mitingas ar protestas, tai – tautinio, vertybinio atgimimo ir sąjūdžio pradžia. Šiuo protestu kova už prigimtinę šeimą, už tradicines vertybes tik prasideda. Akivaizdu, kad dauguma Lietuvos žmonių kategoriškai nesutinka su ultraliberalų vyriausybės ir Seimo daugumos vykdomu stambulinės ideologijos brukimu ir tauta gegužės 15 dieną telkiasi į taikų protestą, kad valdžiai garsiai apie tai pasakytų.

Žmonėms trūko kantrybė matant, kaip dabartinė valdžia pamina tradicines vertybes, kėsinasi ištrinti Lietuvos Konstitucijoje įtvirtintą šeimos, kaip vyro ir moters sąjungos, kurioje gimsta vaikai, sampratą, liberalizuoja narkotikus, siekia primesti savo invazinę ideologiją mūsų vaikams mokyklose, planuoja lyties keitimo ir prostitucijos įteisinimą, palaiko ir pritaria surogatinei motinystei ir prekybai vaikais, ketina ratifikuoti Stambulo konvenciją, kurioje apskritai ištrinama prigimtinės lyties sąvoka. Didysis šeimos gynimo maršas – tai Lietuvos žmonių pareiškimas valdžiai – neleisime, priešinsimės, netylėsime, bet tai tik pradžia.

Siekiu, kad visos tautinės, patriotinės jėgos, visuomeninės organizacijos, tradicines vertybes ir Konstitucijoje įtvirtintą šeimos sampratą ginantys žmonės kuo gausiau dalyvautų „Didžiajame šeimos gynimo marše“, susitelktų į vieningą sąjūdį prieš valdžioje atsidūrusių ultra liberalų provokacijas ir buldozeriu stumiamas svetimas ideologijas. Šiandien Lietuvai būtinas ne tik vieningas mitingas ir protestas, bet ir naujas, stiprus politinis junginys, telkiantis visas tradicines, tautines, patriotines, konservatyvias ir demokratines jėgas.

Ultraliberalioji valdžios koalicija šiandien daro viską, jog pakirstų Lietuvos, kaip tautinės, tradicines vertybes puoselėjančios valstybės pamatus. Besitelkiantis tautines, tradicines šeimas ir vertybes ginantis sąjūdis kviečia ne tik sustabdyti liberaliojo komunizmo plėtrą, bet ir atsikariauti erdves, kurias šios ideologijos atstovams jau pavyko užgrobti, ir šiandien tauta „Didžiuoju šeimos gynimo maršu“ valdžiai pateikia pirmąjį reikalavimą – patraukite rankas nuo tautinės, tradicinės ir Konstitucijoje įtvirtintos šeimos sampratos. Džiaugiuosi, kad Lietuvos žmonės bunda, keliasi, telkiasi į naują tautinio atgimimo visuomeninį sąjūdį, kuris, tikiu, pareikalaus ne tik stabdyti išpuolius prieš Konstitucinę šeimos sampratą, bet ir surengti priešlaikinius rinkimus, kuriuose tauta iš tiesų nušluos dabartinę Seimo daugumą. Teisėtai ir pagal Konstituciją.