Metų pradžioje prestižinius „Top Employer Lietuva“ ir „Top Employer Europe“ sertifikatus už itin geras darbo sąlygas atsiėmusi „Lidl Lietuva“ yra įsitikinusi, kad didžiausias metų šventes visi turi sutikti artimųjų rate bei džiaugiasi, jog gali savo darbuotojams tokią galimybę suteikti.

„Artėjant didžiausioms metų šventėms, visuomet pirmiausiai galvojame apie savo darbuotojus. Norime ir toliau būti geriausias darbdavys ir sukurti darbuotojams daugiau progų švęsti šventes su draugais ir artimaisiais. Jau praėjusiais metais priėmėme sprendimą nedirbti pirmąją Velykų dieną ir laikomės šios tradicijos toliau, jog mūsų darbuotojai šventinį sekmadienį nedirbs. Šis sprendimas buvo sutiktas itin palankiai, sulaukėme ypatingai gerų atsiliepimų tiek iš darbuotojų, tiek iš klientų, todėl ir toliau laikomės tos pačios strategijos. Džiaugiamės, kad mūsų darbuotojai turės progą šią gražią pavasario šventę sutikti su artimaisiais“, – sako „Lidl Lietuva“ direktorius Radostin Roussev-Peine.

„Lidl“ prekybos tinklas žinia apie darbo laiką šventiniu laikotarpiu su darbuotojais ir pirkėjais nusprendė pasidalinti pirmieji Lietuvoje ir žinią paskelbė dar kovo mėnesio pradžioje. Šis sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į tai, jog tiek darbuotojai galėtų susiplanuoti šventinį laiką su artimaisiais, tiek ir pirkėjai iš anksto galėtų planuoti savo šventinius pirkinius.

Velykos – ne vienintelė šventė, kurią „Lidl“ darbuotojai turi galimybę sutikti su artimiausiais. Jau anksčiau prekybos tinklas priėmė sprendimą reikšmingai sutrumpinti parduotuvių darbo valandas šventiniu laikotarpiu. Jau dvejus metus iš eilės pirmąją šv. Kalėdų, o taip pat ir Naujųjų metų dieną visos „Lidl“ parduotuvės nedirbo. Kitomis šventinėmis dienomis pirkėjai buvo aptarnaujami trumpiau nei įprastai.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 43 prekybos tinklo parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine ir Šilutėje.