Nuotolinio renginio metu nuo 13.00 iki 20.00 įkvepiančiomis ir motyvuojančiomis istorijomis dalinsis populiariausi jaunimo influenceriai: Paul de Miko, Indrė Stonkuvienė, broliai krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai, TV laidų vedėjas Mindaugas Rainys, aktoriai Giedrius Savickas ir Ineta Stasiulytė, jauniausias virtuvės šefas Rokas Galvonas, galiūnas, tituluojamas stipriausiu pasaulio žmogumi, Žydrūnas Savickas. Savo dainomis prie išmaniųjų įrenginių ekranų susirinkusius jaunuosius žiūrovus džiugins žinomi atlikėjai Victoria, Keitė Arai, Paulina Paukštaitytė ir kiti, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Renginį nuotoliniu būdu ves Dovydas Laukys ir atlikėjas Vilius Popendikis.

Pasak renginio organizatoriaus ir vadovo Dovydo Laukio, suburti visus į nuotolinį renginį buvo tikras iššūkis, tačiau visi geranoriškai ir su džiaugsmu sutiko, nes ne tik mums, organizatoriams, bet ir daugeliui pranešėjų ir atlikėjų tai – įdomus iššūkis. „Puikiai žinome, su kokiu nekantrumu ir džiaugsmu mūsų gerbėjai laukė festivalio, todėl negalime tiesiog praleisti šios datos! Pasitarėme su „Vibelift“ pranešėjais bei atlikėjais ir nusprendėme savo gerbėjams padaryti staigmeną - padovanoti atominį virtualų pozityvios energijos renginį. Tai mūsų dovana „Vibelift“ gerbėjams už ištikimybę ir palaikymą“, - sakė D. Laukys. Kadangi renginys nemokamas ir vyks nuotoliniu būdu, prie jo prisijungti galės jaunimas iš pačių tolimiausių Lietuvos kampelių.

Renginio pabaigoje jaunųjų žiūrovų lauks dar viena ypatinga dovana – populiariausios Lietuvos hiphopo grupės „8 kambarys“ pasirodymas.

Jaunimo festivalio „Vibelift“ organizatoriai primena, kad tikrasis pribloškiantis ryškiausių žvaigždžių, scenos efektų ir pozityvios energijos jaunimo festivalis „Vibelift“ vyks 2020 m. spalio 16 d. Vilniuje „Siemens Arenoje“. „Tai bus atominė diena, kurios jaunimas nepamirš visą gyvenimą, nes tai bus įspūdinga tobulėjimo ir atradimų diena, kurioje įkvėpimo suteiks žymiausių žmonių pasakojamos istorijos, protą aktyvins įdomios užduotys, kūną energizuos geriausia muzika ir, žinoma, neišdildomus prisiminimus paliks gausybė gerų emocijų bei naujų pažinčių“, - sakė renginio organizatorius D. Laukys.

Jaunimo festivalį „Vibelift“ organizuoja Socialinių mokslų kolegija.
Bilietai į spalio 16 d. jaunimo festivalį „Vibelift“ http://bit.ly/vibelift2020