Tėvams – rūpestis jų sveikata

Tikriausiai mažai kas paprieštaraus, kad sveikata – didžiausias mūsų turtas. Tad ieškant dovanų visai nebūtina ieškoti brangių daiktų, priešingai – galime padavanoti tai, kas užtikrins mums brangių žmonių gerą savijautą ir leis mėgautis laiku bei buvimu kartu. Būtent vitaminai ar papildai gali tapti puikia kalėdinės dovanos idėja tėvams ir seneliams, kurių sveikata kasmet reikalauja vis didesnio dėmėsio.

Idealiu atveju, vitaminų žmogaus organizmas turėtų gauti iš maisto, t. y. subalansuotos mitybos. Vis tik žiemos metu, kai pasikeičia mitybos racionas, jame sumažėja šviežių daržovių dalis, daliai žmonių ima trūkti vitaminų, susiplnėja imnunitetas, išauga rizika susirgti. Specialistai pastebi, kad pagrindiniai vitaminai, kurių dažniausiai trūksta šaltuoju metų laiku – vitaminas A, C, B grupės vitaminai. Tačiau žiemą, kai už lango rečiau pasimėgaujame saule, bene daugiausiai žmonių trūksta būtent vitamino D.

Vyresnio amžiaus žmonių organizmas – daug silpnesnis, tad jiem reikalingi ne tik įvairūs vitaminai, bet ir maisto papildai imunitetui, kraujotakai, širdžiai stiprinti. Jei žinote, kuo tiksliai skundžiasi tėvai ar seneliai, galite pasirūpinti ir konkrečiais maisto papildais, pavyzdžiui, papildais kaulams ir sąnariams stiprinti.

Tarp populiariausių „Kalėdinių dovanų gido“ papildų ir vitaminų – Ryklių kremzlės Plus 740 mg. Tai aukštos kokybės produktas, pagamintas iš išdžiovintų ir sumaltų natūralių jūrinių ryklių kremzlių. Jos pasižymi imuninę sistemą stimuliuojančiu ir uždegimą malšinančiu poveikiu. Be to, ryklių kremzles sudaro gerai žinomos medžiagos – kolagenas, gliukozaminas ar chondroitinas bei vitaminas C, kuris stiprina sąnarių ir kaulų sistemą.

Foto: Gamintojo archyvas

Maisto papildas „Ryklių kremzlės Plus“. Kaina – 7,09 Eur

Antrajai pusei – priemonės išvaizdai

Atėjus žiemai ir prasidėjus šildymo sezonui, mūsų oda išsausėja, o plaukai tampa ypatingai jautrūs šalčiui: pradeda skilinėti, praranda žvilgesį. Nors su šiomis problemomis susiduriame kasmet, neretai būtent savimi pasirūpiname vėliausiai ar pamirštame išvis. Būtent todėl sveiką odą, plaukus ir išvaizdą puoselėjančios priemonės – puiki kalėdinės dovanos idėja.

JAI. Populiariausios grožio prekės, kurios padės panaikinti žiemos šaltuko paliktus padarinius – plaukus stiprinantis aliejus, drėkinantis šampūnas ir kondicionierius, aliejinės veido ir plaukų kaukės, drėkinantys kremai. Tačiau ne mažiau svarbu pasirūpinti ir savo veidu bei lūpomis, tad galima dovanoti intensyviai drėkinantį lūpų balzamą su kakavos sviestu ar veido kremą.

Foto: Gamintojo archyvas

Aliejų rinkinys plaukų priežiūrai „Mano“. Kaina – 29.00 Eur

Foto: Gamintojo archyvas


„Biocell“ dovanų rinkinys plaukams, nagams, odai. Kaina – 39,00 Eur

JAM. Bene dažniausios dovanos vyrams – barzdos formavimo ir priežiūros priemonės: rinkiniai, aliejai, formavimo kremai, balzamai ar kitos panašios prekės. Jos pravers ir turintiems didelę ir vešlią barzdą, tiek mėgstantiems vadinamąją kelių dienų barzdelę.

Foto: Gamintojo archyvas

Ąžuolo aromato rinkinys barzdočiui „Menrock“. Kaina – 24,50 Eur

Vis dėlto, ne mažiau populiari ir naudinga dovana vyrams – elektriniai skustuvai, barzdaskutės ir peiliukai. Tačiau reikia nepamiršti pasirūpinti ir vyro oda – šalia galima padovanoti odą drėkinantį ir, ypač po skutimosi, raminantį losjoną bei veido kremą.

Mažiesiems – pramogos, lavinančios fantaziją

Mažiausius šeimos narius, kuriems pliuškenimasis vonioje – tikras malonumas, pradžiuginsite padovanoję rinkinį vonios burbulų gamybai. Tai – puikus būdas vaikams pasitelkti fantaziją ir viską pasigaminti savomis rankomis. Svarbu tai, kad šie vonios burbulai – natūralūs, sudėtyje neturintys toksiškų medžiagų, tad nesukels jokių alerginių reakcijų. O burbuluose esantys įvairūs aliejai ir ramunėlių ekstraktas sudrėkins mažųjų odą.

Šaltuoju metų sezonu reikia papildomai rūpintis vaikų imunitetu – dėl dažno sąlyčio su kitais vaikais bei kitų aplinkos sąlygų tėvams vertėtų pagalvoti, kaip iš anksto atžalas apsaugoti nuo įvairiausių ligų. Nors neretai mažieji šeimos nariai vengia gerti vitaminus, mat šie jiems – neskanūs, šiandien yra įvairių ir patrauklesnių papildų. Nenuostabu, kad bene mėgstamiausi visų vaikų vitaminai yra „Marsiečiai“, prisotinti mineralų ir vitaminų C, mat mažiesiems jie primena saldainius.

Foto: Gamintojo archyvas

Guminukai „Marsiečiai“ su ežiuolės ekstraktu. Kaina – 8,79 Eur

Jeigu ieškote, ką padovanoti draugams ar artimiesiems, kurie ką tik susilaukė kūdikio, neprašausite pasirinkę rinkinį vaikams, kuris palengvins tėvų kasdienę buitį. Vienos populiariausių tokio tipo prekių mūsų dovanų gide – pieno buteliukai, čiulptukai, tyrelių maišymo įrenginiai, taip pat kitos mažylio auginimui reikalingos priemonės.

Visai šeimai – dovanos namas

Vis dažniau žmonės dovanoja ne atskirus daiktus kiekvienam šeimos nariui, o namams reikalingus ir buitį lengvinančius prietaisus. Pastebima, kad viena populiariausių dovanų šiais metais – kavos aparatas.

Daugiausia „Kalėdinių dovanų gido“ lankytojų dėmesio susilaukė „LatteGo“ kavos aparatas, galintis pagaminti 6 skirtingas kavos rūšis. Aparate galima reguliuoti kavos kiekį, sistemoje išsaugoti mėgstamiausius savo kavos „receptus“, o dėl sandarios talpos prietaise ilgiau išsilaikys kavos pupelių šviežumas.

Foto: Gamintojo archyvas

Kavos aparatas „LatteGo“ Philips. Kaina – 679,99 Eur

Pasak specialistų, kadangi „LatteGo“ aparatą sudaro dvi dalys, neturinčios jokių papildomų vamzdelių, jas lengva išplauti indaplovėje ar tiesiog po tekančiu vandeniu. Be to, šis kavos aparatas pasižymi lengvai valdoma sistema, puikiu kavos pupelių malimu, dėl kurio espreso kava tampa ypatingo skonio. Dėl ne itin didelės vandens talpos, šio kavos aparato dydis labiausiai tinka nedidelėms šeimoms.

Visas aukščiau aptartas dovanas įsigyti galite „Kalėdinių dovanų gide“. Čia rasite ir daugiau praktiškų bei originalių dovanų įdėjų.