„Lojalių mūsų klientų apklausų duomenimis, pačios populiariausios – valgomos dovanos. Jas nesunku sukomplektuoti, atsižvelgiant ir į dovanos gavėjo pomėgius, o taip pat ir į dovanai skirtą biudžetą. Be to, valgoma dovana šventiniame įpakavime gali būti ir labai stilinga, ir praktiška. Be to, ji gali tapti ir maloniu priedu prie didesnės, pagrindinės dovanos“, – sakė vadovė.

Antrąją vietą „dovanų reitinge“, anot jos, užima žaislai. „Augantį klientų susidomėjimą vaikiškais žaislais stebime nuo spalio mėnesio. Dažnas klientas šiemet dovanas planuoja ir įsigyja anksčiau, nepalieka to paskutinei minutei. Tikėtina, kad per pirmąjį karantiną įgyti ar prisiminti pirkinių planavimo, racionalaus apsipirkimo įgūdžiai pasitarnauja ir planuojant bei perkant dovanas“, – pasakojo pašnekovė.

Foto: DELFI / Josvydas Elinskas

Didesnėse ir didžiausiose „Maximos“ parduotuvėse galima rasti itin platų žaislų pasirinkimą įvairaus amžiaus vaikams nuo pat kūdikystės. „Analizuojant pastarųjų metų pardavimų tendencijas pastebime, jog itin populiarūs – žaislai lavinantys kūrybiškumą ir judesių motoriką. Taip pat vaikų itin mėgstami – žaidimai ir žaislai, kuriuos galima kolekcionuoti, surinkti vienos žaislų linijos komplektą“, – vardijo E. Dapkienė.

Anot jos, šių metų „topai“ – populiariausi klientų pasirinkimai – žaisliniai interaktyvūs gyvūnai, pavyzdžiui panda, šuniukas, vienaragis, taip pat lėlės pažymėtos prekės ženklais „Baby Born“ ir „Barbie“, įvairiausi „Lego“ konstruktoriai, radijo bangomis valdomi automobiliai, robotai, žaislinės automobilių trasos.

Foto: DELFI / Josvydas Elinskas

„Visus šiuos metus daug didesnio klientų susidomėjimo sulaukia dėlionės ir stalo žaidimai, populiariausias jų – klasika tapęs „Monopolis“. Tokiems klientų pasirinkimams įtakos, be abejonės, turi karantinas, kai žymiai daugiau laiko leidžiame namuose. Tad atsižvelgdami į situaciją, šioms šventėms paruošėme itin gausų stalo žaidimų ir dėlionių pasirinkimą“, – sakė pašnekovė.

Ji taip pat pridūrė, kad maloniais priedais prie dovanos ar pagrindine dovana šventiniu laikotarpiu tampa ir „Maximos“ dovanų čekiai – 10, 20 ar 30 eurų vertės, parduodami „Maximos“ parduotuvių informacinėse kasose. „Įsigydami dovanų čekius, savo artimiesiems klientai dovanoja laisvę rinktis įsigyti reikalingų namų apyvokos daiktų, maisto produktų ar, be abejonės, išsvajotą žaislą“, – šypsojosi komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.