Įmonė laimėjo ir „LOGIN Startup Fair“ konkursą, rašoma „Versli Lietuva“ pranešime spaudai. Sausį oficialiai debiutavusi „Fatmap“ mobilioji programėlė iškart sulaukė didžiulio kalnų sporto entuziastų susidomėjimo - per šį laiką susibūrė per 120 tūkst. naudotojų visame pasaulyje. Bendrovės kuriami aukštos raiškos trimačiai kalnų ir slidinėjimo trasų žemėlapiai bei kitos programėlės funkcijos pakeitė iki tol rinkoje dominavusius popierinius žemėlapius.

Šiuo metu 15 nuolatinių darbuotojų turinti bendrovė yra įsikūrusi Londone, jos žemėlapių sudarymo padalinys veikia Bristolyje, įmonė bendradarbiauja su specialistais iš Prancūzijos, Vokietijos ir JAV. O Paulius Liekis, įmonės trimačių technologijų vadovas, sako, kad šiuo metu baigiami Vilniaus biuro įrengimo ir padalinio Lietuvoje steigimo darbai.

„Šiuo metu Lietuvoje turime 4 specialistus, bet aktyviai ieškome programuotojų, kurie papildytų mūsų gretas. Per artimiausius pusantrų metų Vilniuje ketiname išsiplėsti iki dešimties darbuotojų. Lietuvoje kuriamės pirmiausia dėl paslaugų kokybės. Žinoma, ilgalaikėje perspektyvoje ir kaina turi įtaką, bet dirbant su mūsų technologijomis neįmanoma vieno gero darbuotojo pakeisti penkiais vidutiniais“, - sako P. Liekis.

Šią vasarą įmonė planuoja išleisti versiją vasaros kalnų sportams - alpinizmui, dviračiams, žygiams pėsčiomis. Tolesnėje perspektyvoje verslininkai siekia, kad jų sukurta programėlė taptų dar plačiau taikomu sprendimu aukštos rezoliucijos žemėlapių realiu laiku kūrimui. Toks įrankis galėtų praversti, pvz., įvykus gamtos katastrofoms. Kitą savaitę įmonės generalinis direktorius skaitys pranešimą Jungtinių Tautų „Pagalbos nelaimės atveju fondo“ (Disaster Relief Fund) konferencijoje apie tai, kaip „Fatmap“ technologijos gali pagelbėti vietose, kur įvyko žemės drebėjimas, cunamis ir pan.

„Fatmap“ laimėjo ketvirtadienį ir penktadienį „Verslios Lietuvos“ organizuoto didžiausio Baltijos šalyse startuolių renginio „LOGIN Startup Fair“ konkursą ir 3.000 EUR prizą. Antrą vietą užėmė Latvijos paramos universitetams rinkimo įrankis „Funderful“, o trečią pasidalino Estijos dviračių draudimo paslauga „Bike-ID“ ir komandinio darbo įrankis „Deekit“. Iš viso „LOGIN Startup Fair“ dalyvavo 58 startuoliai iš Lietuvos bei užsienio, renginyje lankėsi per 50 įtakingų užsienio investuotojų, įvyko 332 jų bei startuolių verslo susitikimai, galintys ilgainiui virsti įvairių formų bendradarbiavimu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)