Nors dėl pandemijos šių metų šventinis laikotarpis gausus įvairių dėl virusų skirtų apribojimų, Vilniuje didelis dėmesys skirtas miesto puošybai, šviečiančioms dekoracijoms, bendruomenių kūrybiškumui ir originalioms alternatyvių Kalėdų idėjoms. Tad „Kalėdos sostinėje“ organizatoriai ir šiais metais toliau puoselėja gražią tradiciją – rengia konkursą „Vilniaus kalėdinė vitrina 2020“ ir džiaugiasi 24-iais išradingai savo vitrinas išpuošusiais ir turinčiais kuo nustebinti konkurso dalyviais.

Gėlių burtai
Foto: Organizacijos nuotr.


Konkurse bus vertinamos sostinės gatvėse esančių lauko (eksterjero) vitrinų – į gatvę „išeinančių“ parduotuvių, kavinių, restoranų, įstaigų langai, durys, namų fasadai ir jų prieigos, kurie sukuria sąsają su gatvėje esančiais praeiviais, puošybos kūrybinės idėjos.

Šventines sostinės vitrinas atskirai vertins Vilniaus miesto savivaldybės sudaryta kompetentingų specialistų komisija ir atskirai vilniečiai bei miesto svečiai, elektroniniu būdu balsuosiantys „Delfi“ naujienų portale. Nugalėtojai bus skelbiami gruodžio 18-tąją. Konkurso organizatoriai dėkodami už dalyvavimą konkurse, atitinkamai apdovanos tris daugiausiai komisijos simpatijų surinkusias vitrinas ir vieną daugiausiai internetinių balsų surinkusią vitriną.

Sugamour
Foto: Organizacijos nuotr.


Konkursas „Vilniaus kalėdinė vitrina 2020“ yra socialinė akcija, kurios tikslas – dovanoti miestui šviesą ir didžiųjų švenčių laukimo džiaugsmą.

Daugiau informacijos apie „Kalėdos sostinėje“: https://www.kaledossostineje.lt/

Woolen-Baltic
Foto: Organizacijos nuotr.

Medžiaga parengta pagal BĮ Vilniaus kultūros centras užsakymą. Turinys yra apmokėtas.