Kalėdų eglutės įžiebimas – tik švenčių maratono pradžia. Viešosios įstaigos „Raudondvario dvaras“ direktorė Snieguolė Navickienė teigė, kad šventinis gruodis įvairiose dvaro erdvėse skambės išskirtiniais koncertais bei klegės pramogomis. Vyks daug kūrybinių užsiėmimų, susitikimų su Kalėdų Seneliu. Veiks vienas labiausiai lankytojų pamėgtų šventinių objektų – čiuožykla.

19 valandą dvaro parke Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas įžiebs pagrindinę šio rajono Kalėdų eglutę, o į sceną lips ir šventinius kūrinius atliks visas būrys žinomų atlikėjų. Vyks „Išsipildymo akcijos“ renginys, kurį tiesiogiai transliuos TV3.

Kalėdomis alsuojančiame Raudondvario dvare muzika skambės ir gruodžio 1-ąją rengiamame Kauno valstybinio muzikinio teatro solistės, Auksinio scenos kryžiaus laureatės Akvilės Garbenčiūtės roko baladžių koncerte.

Gruodžio 12 dieną unikalią dainavimo be užrašytų natų tradiciją, kuri yra įtraukta į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą, pristatys Sakartvelo ansamblis „Odabade“.

Gruodžio 13-ąją Raudondvario pilyje vyks žiemos koncertas „...balta balta, kur dairais....“, dalyvaujant Kauno muzikinio teatro solistėms Kristinai Siurbytei, Akvilei Garbenčiūtei ir Viktorijai Streičai.
Gruodžio 26 -ąją, Šv. Kalėdų antrąją dieną, Raudondvario menų inkubatoriuje vyks Martyno Kavaliausko ir gyvo garso grupės “Gala” koncertas, kuriame skambės gražiausios lietuviškos dainos.
Gruodžio 27 dieną Menų inkubatoriuje operos solistas Liudas Mikalauskas ir atlikėja Evelina Sašenko kviečia į koncertą „Tu ateik į pasimatymą“, kuriame skambės Benjamino Gorbulskio dainos.

Gruodžio 30-ąją į išskirtinį koncertą Raudondvaryje kvies aktorius Andrius Kaniava su programa „Naktis teatre“.

Netrūks ir edukacinių užsiėmimų. Menų inkubatoriaus rezidentų „Simonos kūrybos studijoje“ gruodžio 8 ir 29 dienomis vyks knygų klubo „Skaitom ir kalbam“ užsiėmimai vaikams.

„EKO žvakių“ studija gruodžio 4 ir 28 dienomis kvies į žvakių gamybos iš bičių vaško, vaškinių šventinių dovanėlių ir natūralių kvepalų gamybos dirbtuves.

Be to, Raudondvario pilyje nuolat veikiantis Kauno rajono muziejus vaikus kviečia į Kalėdų Senelio rezidenciją, o tėvelius – į pilies oranžerijos restoraną paragauti grafo Tiškevičiaus apelsinų sriubos.