Šį kartą nepaprastai jaukia atmosfera, užkrečiančia šypsenomis nuotaika bei tūkstančių unikalių dovanų gausa garsėjančiame šventiniame dizaino skvere daugiau nei 70 juvelyrų, keramikų, mados ir interjero dizainerių iš visos Europos žada papasokoti savo kūrybos ir gaminių istorijas, o patikusius gaminius čia pat paversti ypatingomis Kalėdų dovanomis.

„Šie metai ypatingi talentingų juvelyrų ir keramikų gausa, kurie yra sulaukę pripažinimo ne tik Europoje, bet ir JAV, Kanadoje ir Japonijoje“, – džiaugiasi vienas iš dizaino skvero organizatorių Tomas Urbonas.

Kalėdinio skvero darbai
Foto: Organizacijos nuotr.


Stilingosios mugės lankytojus dėmesiu lepins visas būrys žinomų Lietuvos dizainerių vardų. Čia sutiksite juvelyrus Vaidą Gaižauską ir Raimondą Aškelovičių, moderniosios keramikos atstovę Miglę Grugutytę, mados kūrėjas Agnę Čižauskaitę bei Eglę Slajienę ir kt.

Specialiai iš Ispanijos atvykęs juvelyras Vaidas Gaižauskas, kurio papuošalus dėvinčios moterys jaučiasi tikromis karalienėmis, pristatys Venecijos dvasia alsuojančią papuošalų kolekciją. Šiuolaikinės minimalistinės keramikos kūrėja Miglė Grugutytė pasiruošusi gerbėjus nustebinti naujais, neįprastomis formomis ir universalumu pasižyminčiais gaminiais, kurie dėl ypatingos savo technologijos suteikia galimybę pamatyti indus ne tik akimis, bet ir pajusti rankomis.

Kalėdinio skvero darbai
Foto: Organizacijos nuotr.


„Pasirinkimas tikrai bus įvairus ir bus kuo nustebinti, bet teks atvykti ir pamatyti patiems“, – kviečia pirmą kartą mugėje dalyvausianti Agnė Čižauskaitė, kuri džiugins originaliais, tvariais, kokybiškais, o svarbiausia, kaip ji sako, su didele meile sukurtais savo kūrybos rėmintais printais, įvairiai dekoruotais džemperiais, marškinėliais, maišeliais ir kitomis smulkmenomis.

Išskirtinių ir originalių dovanų Kalėdinis dizaino skveras Vinco Kudirkos aikštėje – lankytojus pasitiks gruodžio 17–21 d. nuo 11 iki 19 val. , o gruodžio 22 d. nuo 11 iki 16 val.

Kalėdinio skvero darbai
Foto: Organizacijos nuotr.


Daugiau informacijos apie Dizaino skverą – www.facebook.com/dizainoskveras/

Daugiau apie „Kalėdos sostinėje 2019“ renginius: https://www.kaledossostineje.lt/renginiai/