Spaudos konferencija prasidėjo Conchitos kūrinio „Unstoppable“ vaizdo klipo pristatymu. Atlikėja pasakojo apie savo biografinę knygą, kuri jau išleita šešiomis kalbomis. C. Wurst norėtų, kad knyga taip pat būtų išleista ir ispanų bei rusų kalbomis.

Konferencijoje dalyvavęs "Sony" atstovas padarė siurprizą Conchitai. Jos albumas tapo platininiu. Tai - naujiena ir pačiai atlikėjai.

"Nesitikėjau to, todėl nepasiruošiau kalbos. Prie albumo dirbo labai daug žmonių. Tai yra mano svajonės išsipildymas. Tai man labai daug reiškia. Ir kaip artistei, ir kaip žmogui. Tai neįtikėtina.

"Ar turiu savo dublerį? Ne, bet žinau, kad mano įvaizdis įkvėpė daugelį žmonių", - sakė atlikėja, paklausta, ar kaip kitus žymius atlikėjus, ją kartais pavaduoja analogiškai atrodantis žmogus.

Australijos žiniasklaida teiravosi atlikėjos, kokias šalis ji aplankė per pastaruosius metus. "Lankiausi daug kur. Neseniai kaip tik buvau Australijoje. Ten dalyvavau vienuose apdovanojimuose. Jie tokie glamūriniai, būtinai ten kada nors apsilankykite", - sakė Conchita.

Beje, Australijoje C. Wurst laukė ir neįtikėtinas nutikimas. "Buvau oro uoste, nepasipuošusi savo sceniniais drabužiais. Buvau užsidėjusi akinius ir kepurę. Mane turėjo būti sunku atpažinti. O tada oro uosto darbuotoja man sako: "Ar ne jūs esate ta barzdota moteris?". Buvau šokiruota, kad kitame pasaulio gale mane atpažino", - apie milžinišką populiarumą prabilo scenos karalienė.

"Noriu susitikti su Putinu. Noriu sužinoti, ką reiškia būti su Rusijos prezidentu", - atsakė C. Wurst, paklausta apie Rusijos vadovą. Tuo klausimai apie šią šalį nesibaigė. Rusijos žurnalistė paprovokavo Conchitą, klausdama nuomonės, ar ji, ar Rusijos atstovė Polina Gagarina yra gražesnė. "Tikrai rusė gražesnė. Bet mūsų vienodos šukuosenos", - žiniasklaidą prajuokino atlikėja.