Teisininkas atsako: į ką atkreipti dėmesį perkant naudotą transporto priemonę, kad būtų išvengta bėdų?
Sandra Marcinkėnaitė-Venskienė
2021 m. rugsėjo 20 d. 05:50
Sandra Marcinkėnaitė-Venskienė
Foto: Audros Genn / Vida Press nuotr.
aA
Skelbimuose apstu pasiūlymų pirkti nenaujas transporto priemones (lengvuosius automobilius, motociklus, negalingus keturračius ir pan.), tačiau jas įsigydami pirkėjai jaučia riziką, ar įsigyta prekė neturės paslėptų defektų, dėl kurių vėliau tektų aiškintis su pardavėju. Kokia turėtų būti pirkimo–pardavimo sutartis, kad ginčų tarp tarnsporto priemonių pirkėjų ir pardavėjų būtų kuo mažiau, paaiškina Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos (LJAA) narė, advokato padėjėja Sandra Marcinkėnaitė-Venskienė.
Skaitytojas Andrius klausia: „Ką reikėtų žinoti, įsigyjant naudotą transporto priemonę? Į ką būtina atkreipti dėmesį sudarant sutartį, kad vėliau būtų galima kreiptis į pardavėją ir iš jo reikalauti atlyginti nuostolius, jei paaiškėtų, kad transporto priemonė turėjo paslėptų defektų?“
Atsako LJAA narė, advokato padėjėja Sandra Marcinkėnaitė-Venskienė:
„Naudotų transporto priemonių pirkėjams patarčiau daugiau atidumo rengiant transporto priemonės pirkimo–pardavimo sutartį.

Visą straipsnį gali skaityti tik prenumeratoriai
Tapdami prenumeratoriais, jūs remiate nepriklausomus autorius ir žurnalistus. Stipri ir laisva žiniasklaida – demokratijos ramstis ir vertybė, kurią būtina puoselėti.
Kviečiame prisijungti prie Delfi prenumeratorių bendruomenės.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(23 žmonės įvertino)
3.6087