Susitartu laiku sutartoje vietoje turėjome pasirodyti mes abu: tai ji ir aš. Tą dieną buvo smarkus vėjas bei iš dangaus krito lietaus lašai. Aš stovėjau pusvalandį laukdamas jos, o jos nebuvo.

Tada netikėtai gavau SMS: „Laukiu kavinėje už kampo.“ Nuėjęs į kavinę neradau merginos, panašios į ją nuotraukose, tik išgirdau mane kviečiantį balsą.

Atsigręžiau. Ji buvo visai kitas žmogus, negalėjau patikėti, kad mane kvietusi mergina – tai ji.

Kai prisėdau, mergina pasakojo apie save lyg tai būtų ji. Tačiau vieną akimirką suabejojo atsakydama į klausimą, ir pajutau, kad kažkas ne taip.

Paklausus jos to klausimo dar kartelį, ji išsidavė. Paaiškėjo, kad mergina, su kuria susitikau, buvo merginos, su kuria bendravau „Tindersesė. Tiesiog ji paėmė sesės telefoną, su manimi susirašė ir susitiko.

Tai buvo taip gėdinga. Jai, aišku, ne man. Tačiau man ji sugadino nuotaiką visai dienai. Nes buvo ne ta mergina, su kuria ėjau susitikti.

Šis pasakojimas dalyvauja konkurse „Pats blogiausias pasimatymas“. Savo pasakojimus siųskite adresu pilieciai@delfi.lt, nepamirškite temos laukelyje nurodyti konkurso pavadinimo. Visas sąlygas rasite paspaudę čia.