Panika mūsų kelionės nuojautą ištiko tuomet, kai tiek ilgai kviestų į šią gimtadienio šventę svečių (t.y. mūsų) nieks neįleido. “Page error”.

Įsivaizduok tokį šlykštų jausmą: draugas tave pakviečia į savo gimtadienį, kuriame pažada ekskursijas į Eifelio bokštą, London-eye, Stambulo prieskonių turgų, Madrido centrą (kaip vaikams karuselės, tortai, klounai, fejerverkai), o tau priėjus prie durų kvietime nurodytą valandą kvailai atrodantis liokajus nublizgintais batais sako: “atleiskit, lankytojų skaičius viršytas, bandykite vėliau”.

Va taip ir mes pasijautėm.

Su bendradarbiais bandėm juokauti, kad šiuo metu flylal.lt apsipirkinėja bendrovės darbuotojų giminės. Bet juokinga buvo tik bendradarbiams, kurie to gimtadienio net nelaukė.

Tada nusprendėm vieną draugą apginkluoti kantrybe ir prisakėm jam kas 5 minutes bandyti į gimtadienio teritoriją patekti vienam. Visai priešpiet gavom kelis “jė, man pavyko!”, bet nespėjus prisijungti prie jo džiūgavimų, gaudavom papildymą - “vėl nulūžo”.

Popiet, kai jau nebereagavom į jo eilinį “jė, man pavyko!”, jam iš tiesų pavyko. Sužinojome, kad gimtadienio akcija, „FlyLAL“ supratimu, yra tikrai gimtadieniškai originali: bilietai kainavo net brangiau nei kitomis dienomis. Pavyzdžiui, lapkričio pabaigoje pirmyn atgal paskraidyti į Madridą – daugiau kaip 1000 litų žmogui.

Žodžiu, dar pasisukioję po šventinį plotą ir radę kur kas brangesnius bilietus nei nešventinėmis dienomis, trumpam palaidojom kelionių kirminą. Vieningai sutarėm daugiau rožine spalva netikėti ir į „FlyLAL“ gimtadienį kvietimų nebepriimti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!