Kviečiame jus dalyvauti konkurse „Mano ekologinis sprendimas“!

Papasakokite, kaip pakeitėte savo būstus ar kokių ėmėtės veiksmų, idant prisidėtumėte prie ekologinės gerovės. Galbūt įsirengėte saulės elektrinę? Ar, užuot griovę, atnaujinote seną kaimo namą ir įrengėte jame modernią šildymo sistemą? Jei taip, papasakokite apie savo pokyčius, parodykite ir nuotraukas.

Arba pavargote nuo miesto šurmulio ir persikėlėte į užmiestį? Jame radote savo ryšį su gamta?

O gal tausojate išteklius? Pasidalinkite, kokiais būdais: galbūt apsiperkate ne dažniau kaip kartą per savaitę ar radote ypatingą būdą planuoti meniu, kurio dėka nebeišmetate maisto? Gal radote kaip taupiau naudoti vandens resursus ar įsirengėte puikią šiukšlių rūšiavimo sistemą?

Papasakokite apie tai mums. Net trys konkurso dalyviai bus apdovanoti puikiais prizais.

Savo laiškus (jei turite – ir nuotraukas) iki gegužės 15 d. siųskite adresu pilieciai@delfi.lt arba įkelkite paspaudę po šiuo tekstu esantį pilką laukelį. Temos laukelyje nepamirškite nurodyti „Ekosprendimas“.

Pasakojimą turėtų sudaryti ne mažiau kaip 100 žodžių (galite aprašyti ir kaip sugalvojote, kad reikia gyventi taupiau ar ekologiškiau, kaip jaučiatės dabar ir t.t.). Jei visgi žodžių mažiau, prašome pridėti daugiau nuotraukų. Trys įdomiausių pasakojimų autoriai bus apdovanoti 200 eurų dovanų kuponais ir galės palepinti save puikiausiomis procedūromis „Eglės“ sanatorijoje.

Konkursą „Delfi“ rengia su NESTE – 4 tvariausia kompanija pasaulyje. Kompanija įsipareigojusi kasmet mažinti klientų šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas, o iki 2035 m. pasiekti CO2e neutralią veiklą. Kovoje su klimato krize NESTE sukūrė sprendimus miestams, transportui, verslui ir žmonėms tam, kad padėtų mažinti klimato taršą įvairiose srityse.

Prizai – trys 200 eurų vertės „Eglės“ sanatorijos dovanų kuponai – laukia jūsų. O mes laukiame jūsų laiškų!