Jei esate kada patyrę vadinamąją uždraustą meilę – pasidalinkite savo istorija. Galbūt jūsų patirtis įkvėps ar pamokys kitus. Amžiaus skirtumas, kurį visuomenė tuoj nuteisė kaip per didelį? Meilė užsieniečiui, pasibaigusi pasakiška šeima? O gal meilė užsieniečiui, po kurios nusprendėte: daugiau – niekada? Jei ir ne pats patyrėte uždraustą meilę, tuomet žinote tokią istoriją, kurią galėtumėte aprašyti?

Pasakojimą iki birželio 1 dienos siųskite adresu pilieciai@delfi.lt ir pasidalinkite savo istorija su skaitytojais. Anonimiškumą garantuojame. Svarbiausia, nepamirškite laiške ar įkėlimo sistemoje nurodyti savo kontaktų, kad laimėjimo atveju galėtume su jumis susisiekti. Laukiame jūsų laiškų!

Daugiausiai populiarumo sulaukusio pasakojimo autorių apdovanosime tikrais faktais paremta Souad knyga „Sudeginta gyva“. Knygoje pasakojama apie septyniolikmetę Suadą, kuri pirmą kartą įsimyli, ir jos meilė sulaukia atsako. Tačiau kaime, kuriame ji gyvena – kaip ir daugelyje kitų Palestinos kaimų, – įsimylėti iki vestuvių tolygu pasirašyti mirties nuosprendį. Todėl Suados šeima nusprendžia „garbę praradusią“ merginą nužudyti.

Populiariausio pasakojimo autorius bus apdovanotas knyga.
Foto: Shutterstock

Kitą dieną po nuosprendžio vidiniame namų kiemelyje besitvarkančią merginą giminaitis apipila benzinu ir padega. Tačiau turėjusi mirti „dėl garbės“ Suada ir jos kūdikis per stebuklą išgyvena, ir, sulaukę vienos prancūzės pagalbos, pabėga nuo savo šeimos į Europą. Tačiau ir čia mergina negali jaustis saugi – gimtosios šalies papročiai jos giminaičius įpareigoja nužudyti ją bet kokia kaina.