Dabar jau ir jie nuleido rankas, pasirodo už šiukšles Marijampolėje yra atsakinga įmonė „Ecoservice“ (prieš tai buvo „Marijampolės švara“). Šiukšlių konteineriai perpildyti buitinių atliekų, rūšiavimo konteineriai taip pat pilni.

Teko bendrauti su žmonėmis, individualių namų gyventojai taip pat skundžiasi, kad grafikai sudarinėjami ir keičiami žmonių neinformavus apie pasikeitimus, šiukšlės nevežamos pagal sudarytus grafikus.

Prisiskambinti į „Ecoservice“ sunku, dispečeris, teigė, kad jūs už šiukšles nemokate. Tada už ką yra gaunamos sąskaitos. Kodėl mes, paprasti miesto gyventojai, turime mokėti už paslaugas, kurių negauname, arba gauname jas nekokybiškas?

Komentuoja Andrius Stankevičius, „Ecoservice“ Marijampolės padalinio vadovas:

„Ecoservice“ darbus Marijampolėje pradėjo praėjusių metų gegužę. Savo veikla siekiame prisidėti prie švarios ir tvarkingos miestą ir miestiečius supančios aplinkos, siekiame jiems teikti pačios aukščiausios kokybės paslaugas.

Buitinių ir rūšiuotų atliekų išvežimu rūpinamės griežtai laikydamiesi sudarytų grafikų. Jie sudaromi atsižvelgiant į tai, kaip greitai užsipildo konteineriai. Atliekų vežimo grafikus gyventojai visuomet gali rasti MAATC puslapyje.

Kartu esame dėkingi ir aktyviems gyventojams, kurie atkreipia dėmesį į jiems rūpimus dalykus ir taip leidžia nuosekliai gerinti miestui teikiamų paslaugų kokybę. Tiesa, atsiųstose nuotraukose matyti pilni konteineriai – tokie jie ir būna atėjus atliekų vežimo dienai.“