A (Naturally Aspirated Street) klasėje triumfavo Edgars Dimpers su „VW Scirocco“. Analogišką automobilį pilotavęs Ovidijus Tylenis užėmė antrąją vietą. Trečia pozicija atiteko Raimondui Debesiui su „Honda Civic“.

B (Forced Induction Street) dalyvių gretose greičiausiai ketvirčio mylios atstumą įveikė Mykolas Tamašauskas važiavęs „VW Scirocco“. Antros vietos prizininku tapo Vladimirs Malers su „Audi“ 200. Trečią rezultatą pademonstravo Raimondas Malaj su „Audi S3“.

C (Naturally Aspirated Super Street ) klasėje nepralenkiamas buvo Rolandas Šležas su Opel Corsa. Jis atstovavo FCP Racing Team komandai. Janis Dimpers su „BMW“ 318 iškovojo antrą vietą. „Lotus Elise“ vairavęs Edgars Erinš pelnė trečiosios vietos apdovanojimą.

D (Forced Induction Super Street) klasės nugalėtojo titulą pelnė „Ford Escort“ pilotavęs Martynas Kieras. Už jo liko Jevgenijs Bičkovs su Audi S2 ir „Alfa Romeo“ klubo atstovas Evaldas Kaliūnas su „Alfa Romeo 75 Turbo PBM“.

SS (Super Sport) gretose į aukščiausią prizininkų pakylos vietą iškopė „FCP Racing Team“ komandos narys Aivaras Štikelis. Jis vairavo įspūdingą ir itin galingą „BMW Altered“. Jo komandos draugas, „Audi S4“ vairavęs Romualdas Norvilas pelnė sidabrą. Trečiąja pozicija tenkintis turėjo Inguss Ozolinš-Pese su „Audi Coupe“.

Komandinėje įskaitoje pirmą vietą užėmė „FCP Racing Team“ ekipa, surinkusi 28 taškus. „Alfa romeo“ klubas, sukaupęs 6 taškus, liko antras.

Geriausią trasos įveikimo laiką pademonstravo Aivaras Štikelis. Jis, vairuodamas daugiau nei 850 arklio galių turinti „BMW Altered“, kiek ilgesnę nei keturių šimtų metrų trasą įveikė per 9,34 sekundės, pasiekdamas net 246 km/h. greitį.