Startinis Lietuvos penketas: Justas Tamulis, Lukas Lekavičius, Denis Krestinin, Augustinas Jankaitis, Marius Grigonis.

Rungtynių eiga:

Pirmąjį ginčo kamuolį atkovojo ispanai. Lietuviai pirmąją priešininkų ataką blokavo. Lukas Lekavičius pelnė pirmuosius taškus savo komandai. Justas Tamulis ėmėsi snaiperio vaidmens ir pataikė tolimą metimą, kuris išlygino rezultatą 5:5. Sužaidus beveik keturias minutes ispanai pirmavo trimis taškais 5:8. Po kelių nesėkmingų lietuvių atakų ispanijos rinktinė smeigė dar vieną tolimą metimą ir padidino persvarą iki dešimties taškų 5:15. Po taiklių Jokūbo Gintvainio ir Roko Gusčio metimų lietuviai sumažino deficitą iki 3 taškų 12:15. Paskutiniąją kėlinio sekundę taiklų metimą iš po krepšio pataikė Rokas Gustys ir sumažino deficitą iki vieno taško 19:20.

Antrąjį kėlinį lietuviai pradėjo taikliu metimu iš po krepšio. Sužaidus beveik tris minutes, lietuviai turėjo 2 taškų deficitą 21:23. Pirmąją kėlinio atkarpą lietuviams nesiklijavo žaidimas, tačiau kėliniui įpusėjus Augustinas Jankaitis pelnė du taškus su pražanga 25:27. Po Jokūbo Gintvainio tolimo metimo lietuviai išsiveržė į priekį 30:29. Augustinas Jankaitis taikliu metimu padidino persvarą iki 3 taškų 32:29. Į ilgąją pertrauką lietuviai išėjo turėdami keturių taškų pranašumą 35:31.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliais Jokūbo Gintvainio dviem taškais ir įspūdingu Deniso Krestinino bloku. Sužaidus beveik 2 minutes lietuviai padidino savo pranašumą iki septynių taškų 38:31. Lietuviai kurį laiką nesugebėjo pelnyti taškų, tuo pasinaudodama Ispanijos rinktinė sumažino deficitą iki 3 taškų 40:37. Marius Grigonis pataikė metimą iš vidutinio nuotolio ir padidino persvarą iki 5 taškų 44:39. Trečiasis kėlinys pasibaigė rezultatu 50:44 (Lietuvos rinktinės naudai).

Ketvirtąjį kėlinį ispanai pradėjo klaida. Lukas Lekavičius pataikė metimą iš po krepšio ir padidino persvarą iki 8 taškų 52:44. Sužaidus beveik keturias minutes lietuviai turėjo tik keturių taškų pranašumą 54:50. Kėliniui įpusėjus A. Jankaitis pataikė dvitaškį, kuris padidino persvarą jau iki dešimties taškų 60:50. Likus žaisti 2 minutėms lietuviai turėjo 11 taškų pranašumą 66:55. Sėkmingiau sužaidusi paskutines kėlinio minutes Lietuvos jaunių rinktinė iškovojo šeštąją pergalę iš eilės 72:65.

Lietuva: Augustinas Jankaitis 14, Lukas Lekavičius 13, Jokūbas Gintvainis 13 taškų

Ispanija: Oriol Pauli 12, Sebastian Saiz 12 taškų