Per kelias minutes kelyje nufilmavo tris „drąsuolius“: pamiršote apie KET?

(60)

„Aš skubu – viską galiu“ – panašu, kad taip galėjo galvoti DELFI skaitytojo Gintauto nufilmuoti vairuotojai, tikriausiai nusprendę, kad jiems galioja kitos taisyklės nei likusiems eismo dalyviams. Vyras užfiksavo, kaip praėjusį ketvirtadienį du vairuotojai nusprendė nepaisyti ištisinės linijos ir lenkti, nors to daryti negalėjo, o vienas, nors ir kirtęs liniją pagal taisykles, vos nesukėlė avarijos atsidūręs prieš kitus automobilius.

Šią situaciją skaitytojas užfiksavo kovo 9 d., apie 18 val. Jo atsiųstame vaizdo įraše matyti, kaip kelyje „Vilnius-Paluknys“ „Nissan Qashqai“ vairuotojas lenkė kitus vairuotojus, nepaisydamas ištisinės linijos.

Registratoriaus įamžintoje medžiagoje matyti, kad vairuotojas priešingo eismo juosta važiuoja net ir prieš posūkį, o tai daryti – labai pavojinga. Tokį patį pažeidimą po minutės padarė ir kitos transporto priemonės vairuotojas.

Dar po kiek laiko į priešingo eismo juostą įvažiavo ir visureigio vairuotojas – nors jis ją kirto pagal taisykles, neįvertino, kaip arti yra šia juosta važiuojantys automobiliai. Laimei, jam pavyko spėti sugrįžti į savąją eismo juostą.

DELFI ragina vairuotojus laikytis KET, o užfiksuotus pažeidimus siųsti el.p. baudoskvitas@delfi.lt!

Šaltinis: www.DELFI.lt
Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite
Temos žinutės
Naujausios žinios