Suskaičiavau minimalias mėnesio išlaidas – kelių šimtų eurų niekaip nepakaktų

(189)

„Minimali alga turi būti 1000 eurų per mėnesį, kad už ją būtų galima išgyventi. Visa kita yra nesąmonės ir „bobučių“ pasakojimai“, – piktinosi DELFI skaitytojas Mantas B., išdrįsęs viešai išdėstyti, kiek ir kam išleidžia per mėnesį. Kviečiame jo išlaidas palyginti su savosiomis ir pasidalinti, kaip šeimos finansus tvarkote jūs el.p. pilieciai@delfi.lt.

Štai mano minimalios mėnesio išlaidos (vienas suaugęs + vienas darželinukas): buto nuoma – 150 eurų, komunaliniai mokesčiai – 80 eurų, už darželį – 55 eurai, už vaiko būrelį – 20 eurų, kuras automobiliui – 100 eurų, telefono mokestis – 28 eurai, televizijos mokestis – 16 eurų, PSD mokestis – 34 eurai, sporto klubo mokestis – 30 eurų, maistas – 360 eurų, vaistai/vitaminai – 20 eurų, drabužiai/avalynė – 30 eurų, automobilio remontas/aptarnavimas – 30 eurų.

Negeriu, nerūkau, į kavines ir kiną, teatrą nevaikštau, neatostogauju... Išvada: tik tai, kas būtina pragyvenimui, nesijaučiant visišku vargšu – 953 eurai per mėnesį!

Taigi, minimali alga turi būti 1000 eurų per mėnesį, kad už ją būtų galima išgyventi. Visa kita yra nesąmonės ir „bobučių“ pasakojimai, nesvarbu, kad „bobutė“ turi mokslinį laipsnį...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Klausiame – ar jums per mėnesi pakaktų 238 eurų minimaliems poreikiams patenkinti? Per kiek laiko išleidžiate šią sumą? Papasakokite, kaip per mėnesį skirstote savo išlaidas ir ką nurodyta suma galėtų „padengti“. Laukiame jūsų minčių el.p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Pinigai“!

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite
Temos žinutės
Naujausios žinios