Renginyje dalyvavo apie šimtas įvairaus amžiaus moksleivių, kurie išbandė savo jėgas įvairiuose konkursuose: „Kantrybė“, „Taiklumas“, „Maži vartai – didelis kamuolys“, „Futbolo krepšinis“ ir kamuolio žongliravimas.

Moksleiviai varžėsi trijose amžiaus grupėse: 1–2 klasės, 5–8 klasės ir 9–12 klasės. Jauniausiųjų grupėje daugiausiai taškų surinko ir futbolo kamuolį laimėjo pirmos klasės moksleivė Kamilė Gudaitytė, antroji vieta atiteko Heraldui Butkui (pirma klasė), trečioje vietoje liko Ainius Kubilius ( antra klasė).

Iš 5–8 klasių moksleivių Lietuvos futbolo rinktinės apranga pasipuošė aštuntokė Austėja Antanavičiūtė, antroji vieta atiteko Darvydui Veličkai (septinta klasė), trečiąją vietą užėmė Ineta Ignatavičiūtė (aštunta klasė), o vyriausiųjų grupėje pirmąją vietą iškovojo dvyliktokas Vainius Stukas, kuris apdovanotas futbolo kamuoliu. Dalyviai prizininkai apdovanoti asmeniniais prizais, medaliais ir suvenyrais. Mergaitėms įteiktos judėjimo „Moterys už futbolą“ apyrankės, ženkliukai ir tušinukai.

Dalyviams prizus įteikė gimnazijos direktorius kunigas Rytis Baltrušaitis.

Futbolo šventę organizavo kūno kultūros mokytojas Vidas Budreckas ir neformalaus ugdymo mokytojas Martynas Karpavičius. Prie futbolo šventės organizavimo prisidėjo judėjimas „Moterys už futbolą“, Lietuvos masinio futbolo asociacija, „STIHL futbolo akademija“.