Lengvosios atletikos kroso komandinėse varžybose gimnazijos komanda – Greta Fokaitė (1Ga klasė), Kamilė Zelbaitė (1Ga klasė), Benita Pelenytė (1Gd klasė), Rugilė Urbonaitė (2Ga klasė), Gabrielė Grigaliūnaitė (3Gd klasė), Judita Kazlauskaitė (1Gb klasė), Erika Straukaitė (2Gb klasė), Santa Misiulytė (3Gd klasė), Rima Petrošiūtė (2Gc klasė), Meda Tinterytė (2Gc klasė), Karina Vlasovaitė (3Gd klasė), Roberta Veršinskaitė (3Gd klasė), Aiva Starasotnikovaitė (3Gd klasė), Ingrida Jocaitė (3Gd klasė), Kristina Račkauskaitė (3Gd klasė), Vilius Kaubrė (1Ga klasė), Nedas Stankevičius (1Ga klasė), Rokas Spulginas (2Ga klasė), Tomas Klaudijus Tamašauskas (2Ga klasė), Tomas Dankis (2Ga klasė), Edvinas Joniškis (2Ga klasė), Rokas Pumputis (1Gb klasė), Faustas Juozapavičius (3Ga klasė), Ričardas Glodenis (3Ge klasė) – iškovojo pirmą vietą.

Lengvosios atletikos kroso varžybose mergaičių, gimusių 2000–2001 metais, grupėje Gabrielė Grigaliūnaitė (3Gd klasė) 500 m bėgimo rungtyje iškovojo pirmą vietą (1:40.16 min.), Rugilė Urbonaitė (2Ga klasė) – antrą vietą (1:40.42 min.). Toje pačioje amžiaus grupėje 1000 m bėgimo rungtyje pirma buvo 3Gd klasės mokinė Santa Misiulytė (3:49.27 min.), antra – 2Gb klasės mokinė Erika Straukaitė (4:07.51 min.). Merginų, gimusių 1999 metais ir vyresnių, grupėje visas prizines vietas, įveikusios 1000 m nuotolį, užėmė užėmė 3Gd klasės mokinės. Aiva Starasotnikovaitė, nuotolį įveikusi per 3:51.46 min., finišavo pirma, Karina Vlasovaitė – antra (3:58.04 min.), Roberta Veršinskaitė – trečia (3:59.46 min.).

Visas prizines vietas gimnazistai iškovojo ir vaikinų, gimusių 2000–2001 metais, grupėje. 1000 m bėgimo rungtyje pirmas finišavo 2Ga klasės mokinys Rokas Spulginas (3:11.92 min.), antras – jo bendraklasis Tomas Klaudijus Tamašauskas (3:16.46 min.), trečias – 1Ga klasės mokinys Nedas Stankevičius (3:21.11 min.). Dvi prizinės vietos iškovotos toje pačioje amžiaus grupėje 2000 m bėgimo rungtyje. Edvinas Joniškis (2Ga klasė), distanciją įveikęs per 7:21.50 min., iškovojo pirmą vietą, o 1Gb klasės mokinys Rokas Pumputis – antrą vietą (8:11.91 min.). Faustas Juozapavičius (3Ga klasė) iškovojo antrą vietą vaikinų, gimusių 1999 metais ir vyresnių, grupėje. Sportininkas 2000 m distanciją įveikė per 7:15.95 min.

Gimnazijos merginų komanda – Justina Lukošiūtė (4Gd klasė), Agnė Kaminskaitė (4Gd klasė), Karina Vlasovaitė (3Gd klasė), Santa Misiulytė (3Gd klasė), Gabrielė Grigaliūnaitė (3Gd klasė) – tinklinio varžybų nugalėtoja. Džiugu, jog merginoms nenusileido vaikinai – Linas Žalandauskas (4Gc klasė), Matas Deimantas (3Gc klasė), Nedas Daugmaudis (4Gb kl.), Gediminas Kybartas (3Ge klasė), Marius Milieška (3Gb klasė) – ir taip pat iškovojo pirmą vietą tinklinio varžybose.

Rugilė Urbonaitė (2Ga klasė), Dominyka Daukšaitė (1Gb klasė), Erika Bernotaitė (2Gc klasė) 9–10 klasių merginų krepšinio „21” žaidime iškovojo pirmą vietą. Vilius Kaubrė (1Ga klasė), Edvinas Daunys (1Ga klasė), Domantas Jakas (1Gb klasė), Edvinas Mikalauskas (2Ga klasė) 9–10 klasių vaikinų krepšinio 3X3 varžybose irgi buvo pirmi.

Šuoliukų per šokdynę varžybose 4Gd klasės mokinė Justina Lukošiūtė iškovojo antrą vietą, 4Ge klasės mokinys Ernestas Leščinskis – trečią vietą.

Smiginio varžybų nugalėtoja – 3Gd klasės mokinė Santa Misiulytė. Jos bendraklasė Ingrida Jocaitė liko antra.

Prisitraukimų prie skersinio varžybose pirmą vietą (33 kartai) iškovojo Kęstutis Jonuška (4Gc klasė), trečią – 3Ge klasės mokinys Gediminas Kybartas (19 kartų).

Sporto šventė, sutelkusi į vieną vietą tiek daug jaunų sportiškų gražių žmonių, baigėsi. Kitąmet ji ir vėl vyks, tik jau kitur – Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykloje.

Juozas Savickas, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos kūno kultūros mokytojas