Šiaulių miesto gyventojau jau seniai nematė tiek sportiškai nusiteikusių žmonių. Olimpinės dienos proga buvo paruošta net 31 rungtis, iš kurių renginio dalyviams sudalyvavus aštuoniose, buvo galima atsiimti specialius olimpinius marškinėlius. Tai motyvavo žmones ir jie dar labiau stengėsi atlikti užduotis!

Sporto šakos, kurias galėjo išbandyti žiūrovai, buvo įvairios, pradedant bėgimu, baigiant petanke (žaidimas su metaliniais rutuliais, kurio esmė mesti metalinį rutulį kuo arčiau medinio) ar kovos menais. Renginio metu taip pat buvo surengtas koncertas, kurio metu pasirodė ne tik mokiniai, bet ir dainininkė Monika Linkytė – ji atliko tokias dainas kaip „Po dangum“, „Aitvarai“, „Skęstu“, „Krentu žemyn“, „Aš netikėsiu“.

Kad vaikai būtų dar laimingesnis, buvo dalijami balionai – viso renginio metu jų buvo išdalinta daugiau nei 1000. Geriau ir būti negali!

Man patiko daugelis šiame renginyje demonstruotų sporto šakų. Vienas iš mano matytų pasirodymų – „T-cross“ varžybos, kurias organizavo „Taurus“ sporto klubas.

Didžiausią įspūdį padarė fechtavimasis – ši užduotis sulaukė didžiausio norinčių dalyvauti bei žiūrovų dėmesio. Laimėtoją žiūrintieji pasveikindavo plojimais bei šūkčiojimais. „Šaunuolė“, - šaukė man aplinkiniai, kai, pati dalyvaudama, laimėdavau prieš priešininką. Deja, lemiamu momentu, rezultatu 2:3, pergalę pelnė mano varžovas, bet šiame renginyje juk svarbiausia buvo pabandyti... Nelaimingų nėra, o tai – svarbiausia.

Straipsnio autorė – „Olimpinės kartos“ mokymų dalyvė