100 m laisvuoju stiliumi plaukimo atrankoje Darijus
Astrauskas buvo šeštas (53,74), o Tomas Sungaila – septintas (55,02).
Plaukikai į pusfinalį nepateko.

Dviračiai

Plento lenktynėse Lietuvos dviratininkės Kotryna Vaičytė užėmė 9-ąją vietą tarp 70 dalyvių. Monika Rastauskaitė nedaug teatsiliko nuo komandos draugės ir užėmė 10 vietą. Regina Stegvilaitė varžybose nedalyvavo dėl ligos.

Dziudo

Dziudo varžybose pasirodė Ignas Lukauskis, kuris varžėsi kategorijoje iki 73 kilogramų. Pirmąją kovą lietuvis po minutės pralaimėjo rusui A. Panaitovui. Rusas kitame etape nugalėjo gruzinų kilmės graiką V.Balampanašvilį taip suteikdamas progą lietuviui tęsti kovą dėl bronzos, tačiau I. Lukauskiui nepasisekė ir po 9 sekundžių kovos jis nusileido graikui.

Lengvoji atletika

Ketvirtadienio vakarą rutulio stūmimo finale pasirodė komandos kapitonė Agnė Jonkutė, o šuolių į aukštį finale - Urtė Baikštytė.

Urtė įveikė 1,74 m aukštį ir liko penktoje vietoje.

„Labai norėjau pasigerinti asmeninį rezultatą, tačiau nepavyko. Labai gaila, kad neperšokau 1,77 m aukščio. Jaučiau atsakomybę, galbūt nepavyko nusiraminti“, – apmaudo neslėpė Urtė.

Agnė varžėsi rutulio stūmimo rungtyje, šeštuoju bandymu prietaisą nustūmė toliausiai – 15,41 m ir užėmė garbingą 4-ąją vietą. Nuo bronzos medalio Agnę skyrė kiek daugiau nei pusmetris – bronzą šioje rungtyje laimėjusi vokietė Emely Gross rutulį nustūmė 16,00 m.

„Pirmieji trys bandymai buvo tragiški, todėl labai jaudinausi. Drebėjau net. Penktuoju jau gerinau asmeninį rekordą (15,28 m), tuomet užplūdo jėgos. Šeštuoju dar geriau pasirodžiau. Labai džiaugiuosi. Tikiuosi, kad disko metime bus dar geresnis rezultatas“, – kalbėjo A. Jonkutė, kurios dar vienas startas finale laukia penktadienį.