Varžybose rungėsi įvairaus sportinio pasirengimo dalyviai – pradedantieji, mėgėjai ir elitiniai sportininkai. Pastarieji trasoje užtruko ilgiausiai – beveik 4 valandas, tuo tarpu pradedantieji visus jiems priklausančius kontrolinius punktus surinko per 1,5 valandos.

Orientuodamiesi pagal vietovių žemėlapius, jie važiavo dviračiais, bėgo, atliko įvairias sportinio turizmo užduotis bei rinko kontrolinių punktų žymas.

Rungtys, kurias teko įveikti kiekvienai komandai, buvo orientavimosi trasa bėgte Pušyne, orientavimosi trasa dviračiais ir bėgte Krekenavos miestelyje bei jos apylinkėse.

Pradedančiųjų grupėje stipriausios buvo „Nykštukės“ (Rugilė Duliūtė ir Žilvija Adamkevičiūtė), jos 11.5 km trasą įveikė per 1 valandą 34 minutes.

Mėgėjų grupėje nugalėjo komanda pavadinimu „Nipabiegu“ (Audrius Platakis ir Egidijus Buožys), ši 25.2 km trasą įveikė per 2 valandas 33 minutes 42 sekundes.

Elito grupėje laimėjo komanda pavadinimu „Lietuvos elitas - mitas“ (Giedrius Valantinas ir Andrius Pošiūnas), įveikusi 39.3 km trasą per 2 valandas 53 minutes 10 sekundžių.

Kiekvienos grupės - pradedančiųjų, mėgėjų ir elito, komanda nugalėtoja buvo apdovanota Jono Nariūno kalvės taurėmis, kuriose pavaizduoti orientavimosi sporte svarbiausi daiktai - kompasas ir žemėlapis.

Taip pat kitos prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos įvairiais rėmėjų įsteigtais prizais.

Atrask Krekenavą 2012 akimirkos (© OSK ARBORO)
Jono Nariūno kalvės nukalintos taurės (© OSK ARBORO)