Lietuvos startinis penketas: Justas Tamulis, Jokūbas Gintvainis, Lukas Lekavičius, Denis Krestinin, Augustinas Jankaitis.

Pirmasis kėlinys abejoms komandoms klostėsi pakankamai gerai. Pirmuosius taškus tik po minutės pelnė Justas Tamulis, mesdamas baudų metimus. Drausmingai žaidusios Lietuvos ir Graikijos rinktinės pirmąjį kėlinį pabaigė rezultatu 18:15 (Graikijos naudai).

Antrajame kėlinyje vyko atkakli ir tikrai įdomi kova. Aštuoniolikmečių rinktinės visą kėlinį kovėsi ,,taškas į tašką‘‘, bet paskutinėmis sekundėmis graikai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai 33:34 (Graikijos naudai).

Trečiąjį kėlinį lietuviai pradėjo mažiau susikaupę. Neatkovoję kamuolių ir nepataikę metimų, A. Visockio auklėtiniai leido Graikijos vaikinams susikrauti šešių taškų pranašumą. Mūsų šalies rinktinė nenorėdama leisti varžovams įgyti didesnės persvaros pasinaudojo savo snaiperiu - Justu Tamuliu, kuris pataikė net keturis tritaškius iš eilės. Ir toliau sėkmingai žaidę lietuviai trečiąjį kėlinį baigė rezultatu 50:54.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai ir tik po minutės taškus pelnė Marius Grigonis, tuo tarpu graikams vis nepavykdavo atlikti rezultatyvios atakos. Puikiai gynyboje žaidę lietuviai daugiau, nei keturias minutes neleido graikams pelnyti taškų. Graikai smeigė tritaškį, kuris sumažino lietuvių persvarą iki 6 taškų. Po dar dviejų taiklių graikų tritaškių lietuvių persvara liko tik minimali - 60:59 (Lietuvos naudai). Po dramatiškai sužaistos pabaigos lietuviai nugalėjo 66:71.

Rezultatyviausi Lietuvos žaidėjai : Justas Tamulis (27 t.), Augustinas Jankaitis (13 t.), Marius Grigonis (11 t.).

Graikijos rinktinė: Dimitrios Agravanis (22 t.), Alexandros Mitsialos (13 t.), Ioannis Karamalegkos (11 t.).

Penktadienį mūsų šalies rinktinė susitiks su Danijos aštuoniolikmečiais.