Didžiulis dėmesys dizainui ir kokybiškam dantų valymui

Kaip ir galima tikėtis, daugiausiai dėmesio „Oral-B“ skiria būtent kokybiškam šepetėlio darbui. Sukurdamas net 62 tūkstančius aktyvių garso virpesių, „Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500“ lengvai sunaikina ir nušluoja visas sunkiai pasiekiamose vietose susikaupusias apnašas. Tuo tarpu pailginta valymo galvutė tikslingai valo visą burnos ertmę. Be to, didesniam kiekvieno vartotojo patogumui šepetėlis siūlo 3 valymo režimus, kad galėtumėte pasirinkti valymo intensyvumą pagal savo poreikius.

Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500

Dar vienas svarbus privalumas, apie kurį dažnas tiesiog pamiršta: „Oral-B“ dantų šepetėlis labai švelniai veikia dantenas, pagerindamas jų sveikatą vos per 4 savaites. Nors dantų pastų ir panašiose reklamose dažniausiai kalbama tik apie baltus ir švarius dantis, dantenos yra lygiai tiek pat svarbios ir „Oral-B“ to nepamiršo.

Sukurtas paprastam naudojimui

Didžiulis „Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500“ privalumas yra visai nedidelis jo svoris, dėl ko šis šepetėlis idealiai tinka kelionėms. Na, o 3 valymo režimai bei 2 skirtingos galvutės leis nesunkiai pritaikyti šį šepetėlį pagal savo asmeninius poreikius: nesvarbu, ar jūsų dantys yra itin jautrūs, ar siekiate savo dantis išbalinti, „Pulsonic Slim Luxe 4500“ tiks puikiai.

Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500

Galiausiai, 2 minučių laikmatis su 30 sekundžių intervalais padeda išlaikyti odontologo rekomenduojamą 2 minučių valymo laiką bei tolygiai ir kruopščiai išvalyti visus keturis burnos ketvirčius. Su šiuo elektriniu dantų šepetėliu pasieksite neabejotinai pastebimai geresnių burnos higienos rezultatų.