Pašnekovas neslepia, kad gyvenant tokį gyvenimą nepakeičiamomis tampa išmaniosios technologijos, kurios leidžia palaikyti ryšį su artimaisiais ir kolegomis Lietuvoje bei produktyviai dirbti neprisirišus prie vienos vietos. Būtent tokius sprendimus nuolat keliaujantiems žmonėms siūlo ir „Huawei“, Lietuvoje pristačiusi naują planšetę „MadePad Pro“.

Kelionės ir darbas vienas kitam netrukdo

„Keliaudamas nuolatos atrandi naujų dalykų, susipažįsti su skirtingais žmonėmis ir kultūromis, įgyji naujų patirčių. Visa tai neabejotinai praturtina, įkvepia. Šiuo metu mane labiausiai žavi Azijos šalys – galbūt todėl, kad kultūriškai jos yra labai tolimos Lietuvai, tad jose gausu naujų patirčių, neretai ir kuriozų, dėl kurių keliavimas tampa dar įdomesnis. Be abejo, negali nesižavėti ir šių šalių gamta, architektūra, kultūra“, – sako A. Aleno.

Huawei nuotr.

Vis tik kelionės vilniečiui yra ne tik grožėjimasis gamta ar nerūpestingas laiko leidimas prie jūros. Keliaujant ar būnant svečiose šalyse Adomui neretai tenka dirbti ir rūpintis savo dizaino agentūros reikalais. Ir į minėtą Balį Adomo keliai pirmiausiai pasuko dėl darbo. Prieš daugiau nei metus Adomas pradėjo bendradarbiauti su vienu juvelyrikos prekės ženklu iš Indonezijos, todėl vaizdingoje saloje vaikinui teko nemažai laiko praleisti būtent darbo reikalais. Tačiau ar šilta jūra ir saulėti Balio paplūdimiai netrukdo susikoncentruoti ties darbu?

„Jei tinkamai planuoji savo laiką, susikuri tam tikrą dienos ritmą, tikrai gali ir pasimėgauti Balio teikiamais malonumais, patyrinėti salą ir produktyviai dirbti. Pavyzdžiui, laiko skirtumas tarp Lietuvos ir Indonezijos suteikia puikias galimybes paskirstyti savo dieną. Gali atsikelti anksti ryte, kai Lietuvoje dar gili naktis, atlikti visas užduotis ir likusią dienos dalį skirti pramogoms. Arba priešingai – pirmąją dienos dalį paskirti paplūdimiams ir keliavimui, o Lietuvoje prasidedant naujai dienai, prie darbų sėdu ir aš. Problemų dėl to tikrai nekyla“, – sako A. Aleno.

Huawei nuotr.

Be technologijų – nė iš vietos

Adomas pasakoja, kad jo įsteigtoje agentūroje visi darbuotojai turi galimybes dirbti ten, kur nori patys, o darbo procesai sustyguoti taip, kad toks darbo modelis būtų visiškai įmanomas ir efektyvus. Be abejo, siekiant užtikrinti sklandų darbą keliaujant, o komandai esant skirtingose vietose, kritiškai svarbios tampa technologijos.

„Visas mano darbas sukasi apie technologijas – mūsų agentūros kuriami dizaino sprendimai gimsta su kompiuteriais, o ir pats šio darbo rezultatas yra pamatomas bei patiriamas tik pasinaudojus įvairiais išmaniaisiais įrenginiais. Be abejo, kelionėse ypatingai svarbiu aspektu tampa technologijų mobilumas, galimybė įrenginį įsimesti į kuprinę ir žinoti, kad visuomet su savimi turi visas reikiamas technines galimybes“, – sako A. Aleno.

Huawei nuotr.

Adomas pasakoja, kad nuolat tobulėjant ir daugiau galimybių įgyjant išmaniesiems telefonams, vis didesne dalimi darbe jis remiasi šiuo prietaisu. Vis tik dizaino agentūros įkūrėjas pripažįsta, kad neretai tokiais atvejais telefono ekranas yra kiek per mažas, todėl į palydovus kelionėse jis svarsto rinktis ir planšetinį kompiuterį.

„Tai galėtų būti optimalus variantas keliaujant – pakankamai galingas ir suteikiantis užtektinai funkcionalumo, kad daugeliu atvejų atstotų nešiojamą kompiuterį, tačiau lengvas ir mobilus, kad įrenginį su savimi būtų galima visur pasiimti ir kartu turėti užtektinai ekrano ploto. Įsigyti planšetę svarstau jau kurį laiką, nes šių įrenginių galimybės vis didėja“, – sako A. Aleno.

Huawei nuotr.

Naujos galimybės kompaktiškame įrenginyje

Tokį Adomo įsitikinimą tik patvirtina naujas technologijų gamintojo „Huawei“ planšetinių kompiuterių šeimos narys „Huawei MatePad Pro“. Naujoji planšetė kurta galvojant apie dažnai keliaujančius ir ieškančius inovatyvaus sprendimo darbui ar pramogoms.

„Tai planšetinis kompiuteris, galintis įkvėpti kūrybai, suteikti užtektinai resursų visoms kasdienėms užduotims ar pramogoms, patogus bendravimo įrankis ir stilingas prietaisas, kuriam tikrai nepritrūks vietos ruošiantis į bet kurią kelionę. Be to, planšetė yra lengvai sinchronizuojama su išmaniuoju telefonu, o integruotas pažangus „Kirin 990“ lustas suteikia daug galios ir leidžia džiaugtis spartesniu dirbtinio intelekto darbu“, – pasakoja „Huawei“ produktų vadovas Lietuvoje Šarūnas Urbonas.

Huawei nuotr.

Š. Urbonas pažymi, kad „MatePad Pro“ ypač turėtų padaryti įspūdį tiems, kurie vertina itin tikslų spalvų atvaizdavimą ir ryškias spalvas. Kino klasės spalvų gama planšetę leidžia naudoti dizaino ar nuotraukų redagavimo darbams, o taip pat itin malonia padaro filmų bei kitos medijos žiūrėjimo patirtį. Dizaineriams ir kūrėjams taip pat turėtų patikti ir viena iš pažangiausių naujosios planšetės inovacijų – „Huawei M-pencil“ šešiabriaunis pieštukas. Jis turi virš 4 tūkst. jautrumo spaudimui lygių, todėl yra ypač jautrus, tikslus ir patogus piešti bei rašyti.

Kiekvieno poreikiams

Savo ruožtu Adomas, kuris be kitų veiklų taip pat užsiima fotografija, pažymi, kad renkantis visus išmaniuosius įrenginius vienu svarbiausių aspektų jam yra aukštos kokybės kamera. Ji leidžia net ir neturint po ranka fotoaparato įamžinti kelionės ar kasdienybės akimirkas, nepraleisti kartais ir labai netikėtai pasitaikančių išskirtinių kadrų.

Huawei nuotr.

Šioje srityje „Huawei MatePad Pro“ taip pat turi ką pasiūlyti. Planšetė yra aprūpinta pažangiausiomis fotografavimo technologijomis – 13 megapikselių galine kamera su blykste ir autofokusavimo galimybe bei 8 megapikselių priekine kamera vaizdo skambučiams ar asmenukėms.

„Planšete užfiksuotas nuotraukas žiūrėti taip pat yra tikras malonumas. 10,8 colių „FullView“ ekranas su 90 proc. ekrano ir korpuso santykiu atveria visiškai kitokias vaizdo stebėjimo perspektyvas ir leidžia pastebėti kiekvieną nuotraukose užfiksuotą detalę. Be visa to, naujasis planšetinis kompiuteris yra itin lengvas ir sveria vos 460 g“, – sako Š. Urbonas.

Jis pažymi, kad platų planšetės funkcionalumą užtikrina ir „Huawei MatePad Pro“ naudotojams pasiekiama saugi „AppGallery“ programėlių parduotuvė, turinti daugiau nei 81 tūkst. aplikacijų. „AppGallery“ siūlomų programėlių skaičius nuolat auga ir šiandien tai yra viena pirmaujančių pasaulyje platformų, skirta atrasti, atsisiųsti ir patogiai valdyti naujausias programėles bei žaidimus.

Huawei nuotr.

Programėlių paiešką su planšete itin palengvina „Petal“ paieškos pagrindu veikiantis „Find Apps“ sprendimas. Jis valdomas daugiau nei 40 kalbų, yra prieinamas 45 šalyse bei regionuose ir randa norimus produktus ne tik „AppGallery“, bet ir kitose prieinamose programėlių parduotuvėse.