“Nepaisant sunkaus epidemiologinio periodo visame pasaulyje, džiaugiamės, kad po intensyvaus plėtros laikotarpio pernai, ši, dešimtoji, naujos koncepcijos parduotuvė Lietuvoje ir pirmoji tokio įspūdingo dydžio Vilniuje atvėrė duris pirkėjams. Tikimės, kad naujoji parduotuvė bus ypač perspektyvi ir paklausi tarp įvairių poreikių pirkėjų bei pačioje parduotuvėje parinktų ir pritaikytų kompleksinių sprendimų. Planuojame pirkėjus šiais metais nustebinti dar keliais džiugiais atidarymais bei šventėmis” – apie “MOKI VEŽI” plėtrą pasakojo Saulius Jonaitis, UAB Makveža Vykdantysis direktorius.

„Moki Veži“ nuotr.

Atidarant parduotuvę taip pat buvo prisidėta ir prie Pilaitės infrastruktūros gerinimo. Prie „MOKI VEŽI“ parduotuvės buvo įrengta nauja Pilkalnio gatvė bei rekonstruota Pajautos ir Pilkalnio gatvių sankryža, įrengiant papildomas sekcijas bei šviesoforą. Šis sprendimas padės žymiai sumažinti eismo spūstis rytinio piko metu bei padės patogiau miestą pasiekti Gilužio slėnyje įsikūrusiems gyventojams. Atsižvelgiant į pėsčiųjų bei dviratininkų patogumą „MOKI VEŽI“ prie parduotuvės taip pat atnaujino pėsčiųjų bei dviratininkų takus bei įrengė viešojo transporto stotelę „Padekaniškės“. Į mažmeninio prekybos tinklo „MOKI VEŽI“ parduotuvę, įsikūrusią šalia „Emsi“ degalinės, investuota daugiau nei 8 mln. eurų.

„Moki Veži“ nuotr.

„Mažmeninės prekybos rinka šiuo laikotarpiu yra kaip niekad dinamiška, karantino laikotarpis bei šiuo metu paskelbta ekstremali situacija keičia ir vartotojų poreikius – išauga būtinybė susiremontuoti, apsisodinti ar susitvarkyti aplinką, kurioje gyvename, o taip pat, matome kaip svarbu meistrams, naujakuriams, statybų profesionalams ar paslaugas teikiančioms įmonėms greitai ir patogiai įsigyti reikiamas medžiagas ir prekes namų remontui vienoje vietoje. Todėl džiaugiamės, kad jau antrus metus skirdami ypatingą dėmesį parduotuvių modernizavimui ir pirkėjų patirčiai gerinti išpildome net ir reikliausio namų meistro lūkesčius. – teigė Eglė Gružauskienė, UAB “Makveža”, valdančios prekybos tinkle “MOKI VEŽI” Marketingo vadovė.

„Moki Veži“ nuotr.

Naujoji parduotuvė savo architektūra išsiskiria jau pasiteisinusiu moderniu „MOKI-VEŽI“ parduotuvių formatu bei specializuotu asortimentu, skirtu išpildyti kompleksinius pirkėjo poreikius ir pasiūlyti bendrinius sprendimus, palengvinančius buitį ar remonto darbus. Daugiau nei 45 tūkst. statybos, remonto, apdailos, apšvietimo, laisvalaikio bei sodo prekių pirkėjams patogiai išdėstytos keturiose parduotuvės zonose.

„Moki Veži“ nuotr.

Gaivumu ir spalvomis trykštanti bei daugiau nei 1000 skirtingų veislių augalų turinti “Sodo Gama” pirkėjus pasitiks net 3 tūkst. kv. metrų oranžerijoje su atskira prekyviete lauke. Įrengiant oranžeriją pritaikytos naujausios ventiliacijos, apšvietimo ir kuo natūralesnės aplinkos augalams sukūrimo technologijos. Čia galima rasti bene didžiausią prekybos tinkle „MOKI-VEŽI“ skirtingų prekių pavadinimų kambarinių ir lauko augalų, sodinukų, sėklų, dekoratyvinių augalų, vazonų, o taip pat sodo, daržo technikos, laistymo įrangos, laisvalaikio prekių, baseinų, sodo baldų ir kitų aplinkos priežiūrai reikalingų prekių asortimentą.

Naujai įkurtoje „Interjero vėjų“ zonoje pirkėjus pasitiks dizaineris, padėsiantis ne tik sukurti jaukų namų interjerą, bet ir teisingai pasirinkti reikiamas medžiagas ar spalvas grindų, sienų apdailai bei vonios kambariui. Greta esančiame dažų skyriuje įsigyti dažai nemokamai bus sumaišomi į norimą atspalvį.

Meistrams mėgėjams bei profesionalams įkurtoje “Meistro kalvėje” pirkėjus pasitiks gausus įrankių, šildymo prekių, tvirtinimo detalių ar furnitūros elementų pasirinkimas – nuo įmantriausiomis technologijomis “išmaniems namams” skirtų prekių iki populiarumo neprarandančių plaktukų ar elektrinių rankinių įrankių.

„Moki Veži“ nuotr.

Patogioje „Statybų Avilio“ erdvėje išdėstytos statybinės prekės. Jas paprasta ne tik išsirinkti, bet, pirkėjų patogumui, į lauke esančią atskirą zoną, pirkėjai gali įvažiuoti savo automobiliu ir išsirinktas statybines prekes iškart pasikrauti į savo automobilius. Parduotuvėje bus teikiamos ir pjaustyklos paslaugos, tad įsigytas prekes pirkėjo pageidavimu supjaustysime iki norimo ilgio ar pločio.

Didelius kiekius medžiagų ir prekių įsigyjančius naujakurius, meistrus, įmones ar statybines organizacijas aptarnaus parduotuvės „Statybų Avilyje“ įsikūręs „Didmeninės prekybos skyrius“. Čia atvykstantys pirkėjai aptarnaujami Asmeninio vadybininko, tad tai išties patogu, mat dažnai prekes galima užsisakyti telefonu ar elektroniniu paštu, taip pat pasidalinti statybų ar remonto metu kylančiomis problemomis bei pabandyti kartu jas išspręsti.

Naujoji „MOKI VEŽI“ parduotuvė įsikūrė Pilaitėje, Pilkalnio g. 3 ir pirkėjų lauks - darbo dienomis nuo 7 iki 21 valandos, šeštadieniais nuo 8 iki 21 valandos, o sekmadieniais nuo 8 iki 18 valandos. Atidarymo proga pirkėjus iki pat rugpjūčio mėnesio pabaigos pasitiks “Vasaros išpardavimas” su nuolaidomis prekėms daugeliui prekių net iki 50-ies procentų bei ypatingai žemomis specialiai atrinktų - populiarių ir reikalingų statybos, remonto, apdailos, apšvietimo bei sodo prekių kainomis, galiosiančiomis tik „MOKI VEŽI“ Pilaitės parduotuvėje.

„Moki Veži“ nuotr.

Antras pagal dydį Lietuvoje statybos, apdailos, sodo bei remonto prekių tinklas „MOKI VEŽI“, veiklą 2000-aisiais pradėjęs vos nuo 3 darbuotojų, šiandien 20-yje šalies miestų valdo 25 parduotuves, kuriose dirba per 750 darbuotojų. 2019-uosius įmonė užbaigė atidariusi dvi įspūdingo dydžio naujas parduotuves Kėdainiuose ir Mažeikiuose bei rekonstravusi 4 parduotuves Klaipėdoje, Alytuje, Utenoje, Šiauliuose. UAB “Makveža” apyvarta 2019-aisiais augo daugiau nei 10% lyginant su 2018-aisiais.