Kelionė be lietaus ir nakvynė ant vandens

Ne paslaptis, jog geras oras įkvepia keliauti bei poilsiui suteikia daugiau komforto. Ir nors užkietėję žygeiviai ginčytųsi, kad svarbiausia – tinkama apranga, – visgi pasitikrinti, ar kelionę lydės lietus, ar saulė, svarbu visiems. Todėl su savimi nuolatos turėti išmanų įrankį orams prognozuoti yra paranku ir patogu, o „AppGallery“ parduotuvėje randama programėlė „AccuWeather“ vadinama vienu patikimiausių mobiliųjų sinoptikų.

Šis kanalas meteorologinę informaciją teikia beveik 60 metų, o jo duomenimis pasitiki žiniasklaidos ir verslo bendrovės bei vyriausybės visame pasaulyje. „AccuWeather“ radaras orus nuolat fiksuoja daugybėje vietovių, numato tikslias prognozes į priekį ir siūlo nusistatyti įspėjimus apie artėjantį lietų ar audrą. Ši programėlė pateikia daug skirtingų meteorologinių rodiklių, yra itin patogi naudoti, o milijonai jos vartotojų rodo, jog tai sinoptikas su kokybės ženklu.

Huawei
Foto: Organizatorių nuotr.

Išsiruošus į žygį po miškus ar mažai pažįstamas vietoves, kelią gali parodyti įvairiausi gamtos ženklai, tačiau geriausia pasitikėti žemėlapiais. Juos rasti galima išmaniajame vedlyje MAPS.ME – programėlėje, kuri išves ir iš klaidžiausio maršruto.

Šia aplikacija naudojasi daugiau nei 100 mln. keliautojų visame pasaulyje, o žemėlapiai veikia be interneto ryšio, todėl kelią lengva rasti net atokiausiose vietovėse. MAPS.ME, kurią galima atsisiųsti iš „AppGallery“, siūlo lankytinų vietų maršrutus, gelbsti planuojant žygius pėsčiomis ar dviračiais, kelionėje išalkus – atrasti artimiausią vietą pavalgyti, o panorus pratęsti įspūdžius – rezervuoti nakvynę.

Huawei
Foto: Organizatorių nuotr.

„Rasti vietą poilsiui ypač paprasta ir su bene populiariausia pasaulyje „Booking.com“ aplikacija, kurioje šiuo metu galima aptikti virš 6 tūkst. apgyvendinimo įstaigų visoje Lietuvoje. Nuo viešbučių iki nakvynės jachtoje Nidoje – naudojantis šia programėlė, išskirtinių atostogų patirtį galima susikurti net neišvykstant į užsienį. Todėl atrasti Lietuvą ir ilsėtis savame krašte turime puikiausias sąlygas, o keliauti su „AppGallery“ dar maloniau, nes išmanūs poilsio palydovai geba suteikti daugiau patogumo, labiau praturtina įspūdžius“, – pastebi J. Karpavičiūtė.

Paprasta nehidratuoti, lengva montuoti

Keliaujant svarbu ne tik geras oras, įspūdingas maršrutas bei patogi nakvynė. Išsiruošus į keliones po Lietuvą, vertėtų nepamiršti pasirūpinti ir savo sveikata.

„Nors ši vasara karščiais nelepina, tačiau aktyviai judėdamas kūnas vis tiek netenka skysčių. Šiuo atveju specialistai rekomenduoja kasdien išgerti 6-8 stiklines vandens. Tai ypač svarbu kelionėse, nes silpno troškulio pojūtis jau rodo, jog organizmui trūksta 1 proc. vandens, o 2 proc. reiškia dehidrataciją. Todėl mobilioji programėlė „Drink water reminder“ naudinga visada ir kiekvienam. Ji stebi, kiek vandens išgeriame, ir primena, kada turime tai padaryti“, – sako „Huawei“ atstovė.

Huawei
Foto: Organizatorių nuotr.

J. Karpavičiūtės teigimu, puikią keliautojų savijautą lemia ne tik rūpinimasis sveikata, bet ir kelionių įspūdžių pasidalijimas socialiniuose tinkluose. Todėl pašnekovė pataria fiksuoti atostogų akimirkas, o iš jų sukurti vaizdo įrašus. „AppGallery“ siūlomas patogus ir paprastas video redagavimo įrankis „InShot“ leis be vargo lėtinti, greitinti, karpyti kadrus bei pasinaudoti įvairiausiomis montažo galimybėmis.

„Technologijos keičia mūsų keliones iš esmės, o šiemet pakito ir tradicinės atostogos. Daugiau laiko praleisime Lietuvoje, tačiau tai yra puiki proga dar geriau pažinti savą kraštą, atrasti jį iš naujo. Staigmenų gali pasiūlyti ne tik vietos, esančios visiškai šalia. Siurprizų kupina ir „AppGallery“ mobilioji parduotuvė. Čia iš viso randama virš 60 tūkst. aplikacijų, kurių vystymui „Huawei“ jau sutelkė beveik 1,5 mln. programėlių kūrėjų. „AppGallery“ prieinama 170 šalių, 650 mln. „Huawei“ naudotojų, o nuo platformos starto 2018-ųjų balandį ja kas mėnesį naudojasi 420 mln. žmonių“, – statistika dalijasi J. Karpavičiūtė.

Huawei
Foto: Organizatorių nuotr.

Anot pašnekovės, „AppGallery“ kurta kruopščiai apgalvojus tiek funkcionalumą, tiek dar geresnę naudojimo patirtį. Kadangi naujieji „Huawei P40“ serijos įrenginiai veikia su „Android“ operacine sistema, visus reikiamus duomenis, įskaitant ir pamėgtas aplikacijas, dabar ypač lengva perkelti iš vieno įrenginio į kitą – tereikia pasinaudoti „Phone Clone“.