Beveik dvigubai tikslesnės spalvos

Vertinant portretus pirmiausia dėmesį atkreipti reikėtų į autentiškas spalvas. Visi trys „HUAWEI P40“ serijos išmanieji telefonai aprūpinti aštuonių kanalų spalvų temperatūros jutikliu, kurį prietaisai naudoja kartu su semantiniais spalvų atkūrimo algoritmais, kad užtikrintų, jog spalvos tiksliai atkuriamos vaizduose, net ir tais atvejais, kai fotografuojama sunkiomis apšvietimo sąlygomis.

Huawei nuotr.

Duomenys, užfiksuoti kelių spektrų spalvų temperatūros jutikliu, yra perduodami į neuroninį procesorių (NPU) apdorojimui. Naudodama patentuotus „HUAWEI“ dirbtinio intelekto algoritmus, „HUAWEI P40“ serija siūlo 45% geresnį spalvų tikslumą, palyginti su kitais išmaniaisiais telefonais, naudojančiais trijų kanalų jutiklį.

Imituoja žmogaus smegenų veiklą

Puikaus fotografo portreto neturėtų riboti apšvietimo sąlygos. „HUAWEI P40“ serijoje dirbtinis intelektas buvo išmokytas su dešimtimis tūkstančių profesionaliai padarytų portretų, suteikiančių jam galimybę atskirti gėrį nuo blogio ir pastariesiems suteikti patobulinimų. „HUAWEI P40“ serija taip pat turi galingą apdorojimo variklį, žinomą kaip „HUAWEI XD Fusion Engine“. Pastarasis itin pagerina vaizdo detalumą ir kokybę, naudodamas trijų krypčių metodą, apimantį didelio tikslumo duomenų iš kelių kamerų derinį, semantinę analizę ir vaizdo taškų lygio vaizdavimą.

Huawei nuotr.

Kaip visa tai vyksta? Padarius nuotrauką, „HUAWEI XD Fusion Engine“ apdoroja vaizdinę informaciją taip, kaip tai daro žmogaus smegenys: atlieka aukšto lygio semantinę analizę keliuose neapdorotuose kadruose, užfiksuotuose keliose kamerose. Didelio tikslumo vaizdai yra padalijami į scenarijus, biologinę informaciją, kūno kaukę, odos kaukę, veido analizę ir veido orientyrą. Tuomet šie komponentai tiekiami į neuroninį procesorių perdirbti.

Profesionaliems fotoaparatams prilygstantis „Bokeh“ efektas

Aukštos kokybės portrete pagrindinis objektas turėtų išsiskirti iš bendro fono. Būtent tai leidžia padaryti vadinamasis „Bokeh“ efektas, suliejantis už fotografuojamo subjekto esantį foną.

Huawei nuotr.

„HUAWEI P40 Pro“ turi „ToF Camera“: technologiją, kuri labai tiksliai kaupia aplinkos gylio informaciją ir atskiria pagrindinį objektą progresyviu „Bokeh“ efektu. Naudojant „ToF“ technologiją sukuriamas portretas, galintis drąsiai konkuruoti su profesionaliais fotoaparatais, mat naudojant „Portreto“ režimą „HUAWEI P40 Pro” išmaniajame atskiriamos ir iš bendro fono išryškinamos net tokios mažios detalės kaip plaukų sruogos.

Galinga dviguba kamera, skirta selfiams

Šiandien portretus ne tik darome kitiems, bet, kartais net dažniau, fotografuojame save su asmenukių kamera. „HUAWEI P40 Pro“ turi dvigubos kameros modulį, skirtą selfių mėgėjams. Be 32 MP fotoaparato, jie taip pat turi IR gylio kamerą, skirtą sukurti „Bokeh“ efektus. Be to, priekinėse „HUAWEI P40 Pro“ kamerose yra uždaro ciklo variklis, palaikantis savaiminį fokusavimą asmenukėse. Nuo artimųjų „selfies“ iki „selfie stick“ grupių, fotoaparatas gali puikiai sufokusuoti subjektų veidus.

Huawei nuotr.

„Portretams, padarytiems su „HUAWEI P40 Pro“ redagavimo prireikia labai retai, tačiau jei spalvas norisi pakoreguoti, pačiame įrenginyje gausu foto redagavimo funkcijų. Jei šių negana, platų pasirinkimą redagavimo programėlių visada galite rasti „HUAWEI AppGallery“ programėlių galerijoje ar norimas aplikacijas naudodamiesi „Phone Clone“ funkcija persikelti iš savo senojo „Android“ išmaniojo telefono į naująjį „P40” serijos įrenginį“, - komentuoja Justė Karpavičiūtė, „HUAWEI“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse.