Linksmai nusiteikę svečiai rinkosi ne tik sužinoti kulinarinių paslapčių ir paragauti gurmaniškų jūros gėrybių patiekalų, bet ir pasveikinti V. Radzevičių gimimo dienos proga. Nuo svečių gautą naują voblerį Vytaras žadėjo išbandyti pasitaikius pirmai progai žvejoti.

Sukaktuvininkas Vytaras - žurnalistas, keliautojas, NEFF prekės ženklo ambasadorius Lietuvoje - džiaugėsi, kad savo didžiuoju naujojo žvejybos sezono laimikiu šį kartą galės pasidalinti draugų būryje ir juokavo, kad žuvies diena ištinka ne tik ketvirtadieniais. Susirinkusieji kartu gamino „džiunglių žuvį” bananų lapuose. Beje, Vytaras išlaikė paslaptį kokiuose vandenyse buvo pagauta didžioji žuvis, kuria liko sotūs net 25 gimtadienio svečiai: „gerų vietų neišduodu!” - šmaikštavo jis.

NEFF draugų vakarienės meniu (Artūras Moisejenko nuotr.)

Renginio šeimininkas svečiams linkėjo užsikrėsti ne tik žvejybiniu azartu, bet ir maisto gaminimo entuziazmu. „Šiandien tą galiu jums pažadėti! Namuose jau metus viską kepu ir verdu nau-dodamas NEFF virtuvės techniką ir, patikėkite, atradau tokių dalykų, be kurių dabar neįsiva-izduoju savo virtuvės. Ji ne tik įkvepia naujiems neregėtiems eksperimentams, bet ir padeda pranokti savo paties lūkesčius! Be to, tai atsipalaidavimas ir malonumas, kurį kitoje virtuvėje man būtų sunku patirti…” - savo patirtimis nuoširdžiai dalijosi Vytaras.

Gediminas Žilinskas, Deimantė Kazėnaitė ir NEFF ambasadorius Vytaras Radzevičius (Artūras Moisejenko nuotr.)

Vėlų vakarą prie vieno ilgo stalo susėdę renginio dalyviai ragavo savo pagamintų patiekalų: smidrų su krabų mėsos padažu, ,,džiunglių žuvies”, o desertui buvo patiektas kompresuotas ar-būzas su šaldytu ožkos pienu, šeivamedžiais ir braškėmis.

ČIOP ČIOP kulinarijos studijoje NEFF maisto gaminimo dirbtuvės vyksta antrus metus. Tokio pobūdžio NEFF prekės ženklo inicijuojami renginiai didžiulio virtuvės entuziastų susidomėjimo sulaukia ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.