Šiuolaikinės klasikinio apšvietimo alternatyvos

Foto: Organizatorių nuotr.

Lemputės languose – pirma užuomina aplinkiniams, kad čia vyrauja kalėdinė nuotaika. Kaip vienas iš klasikinių elementų yra elektrinių žvakučių trikampis (žvakidės formos). Jei savo langą norite papuošti kuo nors ne tokiu tradiciniu, o šiuolaikiškesniu – susipažinkite su JYSK langų apšvietimo pasiūlymu. Elektrinių žvakučių trikampis GRINDANE atitinka elemento formą, tačiau atrodo visiškai kitaip nei klasikinis variantas. O jei norite kažko visiškai naujo – išbandykite elegantišką LOKEBREEN ratą su elektrinėmis žvakutėmis jo viduje.

Foto: Organizatorių nuotr.

Taip pat pamėginkite šiuolaikiškiau ir naujoviškiau puošti ir namų kambarius. FILIP 10 LED girlianda yra su didesnėmis lemputėmis nei įprastos klasikinės girliandos. VIVIANIT girlianda – dar kūrybingesnė, ji įpintą į dirbtines spyglių šakas ir puikiai papuoš laiptų turėklus ar pietų stalą. O esančius lubų šviestuvus galima pakeisti žvaigždžių formos gaubtais – tokiais kaip popierine žvaigžde STORKOLLEN.

Sukurkite šilumą šaltais sezono vakarais

Foto: Organizatorių nuotr.Jei ir Jūs sutinkate su teiginiu, kad „pledų ir pagalvių niekada negali būti per daug“, Jūs esate teisingoje vietoje. Šį sezoną JYSK siūlo ypač platų, įvairiems skoniams pritaikytą dekoratyvinių tekstilės dirbinių asortimentą. Šilumos ir šventinei nuotaikai sukurti nebūtina rinktis raudonai žalius pledus su elnių ir snaigių raštais (nors ir tokius mes siūlome). Rinkitės sau ir Jūsų artimiesiems malonias spalvas ir dizainą Jei Jūsų namuose dažnai vyksta „kova“ už minkščiausią pledą, kodėl neįsigyti jų keleto spalvų? Pavyzdžiui, galima mėgautis keturių ryškių spalvų HAGTOR minkštumu, taip pat ir joms pritaikytomis to paties modelio pagalvėmis. O naujieji trijų spalvų ROSE modeliai užtikrins ypatingą šilumą ir jaukumą.

Foto: Organizatorių nuotr.

Visą naktį šilumą miegamajame užtikrins sezonui pritaikyta antklodė – ypač rekomenduojame JYSK aktualias pūkų ir plunksnų antklodes. Be to, mes siūlome platų prekių ženklų asortimentą, kad kiekvienas galėtu rasti savo pageidavimams ir poreikiams tinkamiausią gaminį. Pavyzdžiui, RINGSTED DUN prekių ženklas jau daugiau nei 80 metų siūlo vienus iš Europoje kokybiškiausių pūkinių gaminių, įskaitant antklodes ir pagalves. Savo ruožtu tiems, kurie renkasi kokybišką poliesterį, mes rekomenduojama susipažinti su patikimiausiu Danijos prekių ženklu KRONBORG ir mūsų siūlomu jo asortimentu – šios medžiagos antklodės ypač vertinamos dėl jų antialerginių savybių. Visą tai rasite JYSK.lt interneto svetainėje ir mūsų antklodžių, pagalvių ir patalynės kataloge.

Dekoracijų galia ir dizainas per šventes

Foto: Organizatorių nuotr.

Jei ieškote alternatyvių šventinių papuošimų, nebijokite naudoti dekoracijų – tai nereiškia, kad kiekviename kampe reikia pastatyti po senį šaltį ir nykštuką. Teisingai renkantis ir derinant įvairius dekoratyvinius elementus , sukursite tokią pačią šventinę, kartu ramią atmosferą. Pradėkite nuo kvapiosios žvakės indelyje, pavyzdžiui, JENS raminamojo kvapo žvakės ar vieno iš trijų ANHYDRIT dizainų šventiškesnei nuotaikai. O jei nori naudoti tik arbatines žvakutes, taip pat tiks ir žvakidės, pavyzdžiui, elegantiško dizaino BRYNJE žvakidė tik bet kokio interjero namams ir situacijoms.

Foto: Organizatorių nuotr.

JYSK Nordic Mood arba skandinaviško stiliaus kolekcija siūlo ir jau paminėtus nykštukus, tačiau konkretaus dizaino, kuris patiks net Grinčo gerbėjams. Šie nykštukai puikiai papuoš žurnalinį staliuką, lentyną ar net valgomąjį stalą. Jei namuose yra mažųjų gyventojų, šiuos įvairiaspalvius nykštukus su įvairiomis kepurėmis galima naudoti ir kasdieniams žaidimams, artėjant šventėms. Kiekvieną vakarą, vaikams užmigus, pastatykite nykštukus į kitą vietą. Iš ryto vaikų lauks įdomus užsiėmimas jų ieškoti ir sugalvoti įdomių istorijų, kaip ir kodėl nykštukai pateko į šias vietas. Tokiems žaidimams puikiai tiks gauruotas ODIN nykštukas arba vienas iš GLASER broliukų ir SVARTEGGA spindinčių sesučių.

Atminkite, kad pasirinkę sukurti namuose, kuriuose gausu tradicinių šventinių dekoracijų, visiškai naują, alternatyvią šventinę nuotaiką, Jūs „nepavogsite“ Kalėdų, o tik sukursite naujus prisiminimus, tradicijas ir pojūtį, kurie visada primins apie gražiausią, jaukiausią ir šviesiausią žiemos šventę. Susikurkite savo šventinę nuotaiką su JYSK – pas mus visada rasite didelį pasirinkimą ir naudingus pasiūlymus!