„Apple“ autorizuoto pardavėjo „iStore“ internetinėje parduotuvėje pigiausias „Mac Pro“ jums atsieis 6299 eurus. Tačiau išlaisvinus savo fantaziją ir piniginę, tokį kompiuterį galima susikonfigūruoti už daugiau nei 55 000 eurų. Būtent už tokią sumą „iStore“ parduotas „Apple Mac Pro“ tapo brangiausiu Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse. Iki maksimalios komplektacijos jam trūko tik ratukų.

Galingiausio Pabaltijyje „Mac Pro“ parametrai

Iš „iStore“ įsigytas „Mac Pro“ turi galingiausią įmanomą „Intel Xeon W“ procesorių su 28 branduoliais ir 56 gyslomis ir iki 4.4 GHz sparta. Iki šiol tokio galingo procesoriaus jokiame kitame „Mac“ kompiuteryje nebuvo. Užpildytos visos 12 DDR4 ECC operatyviosios atminties (RAM) angų kompiuteriui suteikia protu sunkiai suvokiamus 1.5 Tb atminties. Visiems kūrybiniams darbams saugoti buvo sumontuota sparti 8 Tb SSD atmintis. O karaliaus titulą „Mac Pro“ užtikrina dvi dvigubos „Radeon Pro Vega II Duo“ vaizdo plokštės, kartu su „Apple“ „Afterburner“ plokšte suteikiančios 128 Gb grafinės atminties.

Mac Pro
Foto: Organizatorių nuotr.

Tokio „iStore“ sukonfigūruoto „Apple Mac Pro“ užteks ir 3D kino animacijų kūrimui, ir 8K vaizdo montavimui, ir žaidimų kūrimui.

Visa ši galia sumontuota stilingame ir funkcionaliame aliuminio korpuse su nerūdijančio plieno rėmu – korpusą galima nukelti ir taip pasiekti kiekvieną komponentą iš visų pusių. Apskritai dėl genialios korpuso konstrukcijos, šis veikia gerokai tyliau už bet kurį konkurentą. Čia puikiai tinka frazė, sugalvota dar XIX amžiuje ir kompanijos „Apple“ įgyvendinama visuose produktuose – forma tarnauja funkcijai.

Mac Pro
Foto: Organizatorių nuotr.

„iStore“ paslaugos verslui

„Apple“ autorizuotas pardavėjas „iStore“ siūlo ne tik techninę įrangą, bet ir įvairius sprendimus verslo segmentui. Viena iš paslaugų – „Apple Business Manager“, su kuria galima ženkliai supaprastinti organizacijų IT infrastruktūros valdymą. Tai internetinis portalas, suteikiantis galimybę paruošti darbui visus kliento „Apple“ įrenginius nuotoliniu būdu, nepriklausomai nuo jų skaičiaus, minėtus įrenginius taip pat papildant ir reikiama programine įranga bei turiniu.

Mac Pro
Foto: Organizatorių nuotr.

Užsukę į „iStore“ internetinę parduotuvę susikonfigūruosite ne tik „Apple Mac Pro“, bet ir išsirinksite bet kurį kitą norimą „Apple“ produktą, bei galėsite susipažinti su visais šios kompanijos sprendimais verslo klientams.

Daugiau informacijos apie „Mac Pro“ galite rasti čia.