„Sunku rasti analogų šiai vietai ir rampai ne tik Europoje, tačiau ir visame pasaulyje. Aš bent daugiau tokių nežinau, nors esu matęs daug vietų“, - sako profesionalus BMX dviratininkas David Budko, rampą kūręs drauge su Gintu Aleksiejūnu.

Foto: Paulius Žižliauskas

Pasak jo, mėlynai ir baltai nuspalvinta rampa, iškilusi šalia moterų paplūdimio, yra simbolinė kompozicija ir drauge susibūrimo vieta ekstremalų bendruomenės nariams.

Foto: Paulius Žižliauskas

„Naujo dizaino rampą vadinu skulptūra, ekstremalaus sporto renginių „Karramba“ simboliu. Daugelis BMX „raiderių“, „skeiterių“ ir riedutininkų puikiai žino tas šventes. Tačiau jie gali susitikti ir bendrauti kasdien – čia, pajūryje“, - sako daugelio tarptautinių varžybų nugalėtojas D. Budko.

Foto: Paulius Žižliauskas

Rampos forma primena ir jūroje susitikusius laivus, ir Baltijos bangą.

Bilietas važinėti rampa - čia pat įsigytas mineralinio vandens „Vytautas” buteliukas.

„Vytautas“ jau seniai su mumis. Šis mineralinis vanduo - nuolatinis mūsų renginių bei varžybų palydovas ir bičiulis. Smagu, kad dabar prisidėjo ir prie šios rampos kūrimo – be jo nebūtų ir šios „gyvos“ kompozicijos“, - sako dviratininkas.

Foto: Paulius Žižliauskas

Palangoje ekstremalaus sporto varžybos vyks jau netrukus. Tikimasi, kad į varžybas rugpjūčio 14 d. rinksis ekstremalios bendruomenės atstovai ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš kaimyninių šalių.