„Burger King“ restoranas įsikurs bene judriausioje Kauno dalyje – Pramonės prospekte. Planuojama, kad naujojo „Burger King“ plotas sieks 370 kv. m. ir tai bus ne tik pirmasis šio tinklo restoranas Kaune, bet ir didžiausias Lietuvoje. Jis taip pat turės „drive-in“ galimybę, tad maisto bus galima užsisakyti ir neišlipant iš automobilio. Šalia planuojama įrengti ne mažiau kaip 20-ies vietų automobilių stovėjimo aikštelę. Skaičiuojama, kad investicijos į šį projektą sieks daugiau kaip 1 mln. Eur.

Komercinio nekilnojamo turto plėtros ir valdymo bendrovės „Baltic RED“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Ieva Goštautaitė-Gedutė teigia, kad per dieną visame pasaulyje daugiau nei 11 milijonų lankytojų sulaukiančio restorano „Burger King“ plėtra Kaune rodo, jog šis miestas – šiuolaikiškas ir stiprus verslo traukos centras, patrauklus ne tik vietinės rinkos lyderiams, bet ir populiariems pasauliniams prekės ženklams, kurie atstovaujamas veiklas orientuoja į tvarumą bei žalesnę ateitį.

Tallink Grupp nuotr.

„Plėtodami Pramonės pr. valdomo sklypo koncepciją, siekėme ne tik užmegzti ryšius su rinkos lyderiais, ne mažiau svarbu mums buvo teisingos ateities vizija. Džiaugiamės pradėdami ilgalaikį bendradarbiavimą su tarptautiniu operatoriumi, kuris kasdienėje savo veikloje skiria didžiulį dėmesį tvariai ateičiai: inicijuoja ir palaiko tvarios ūkininkystės programas, kartu su kitais maisto pramonės lyderiais plėtoja pasaulines partnerystes kasdien vykdydami žalesnės ateities misiją ir diegdami žaliųjų pakuočių bandomąsias programas, o greitojo maisto restoranams įprastą meniu orientuoja į sveikesnį gyvenimo būdą, papildydami asortimentą veganiškais produktais“, – sako I. Goštautaitė-Gedutė.

Beveik prieš 70 m. Jungtinėse Valstijose įkurtas ir šiuo metu daugiau nei 100 šalių veikiantis „Burger King“ yra antras didžiausias mėsainiais prekiaujantis restoranų tinklas pasaulyje. Pirmasis greitojo maisto restoranas „Burger King“ 2020 m. pabaigoje duris atvėrė Vilniuje.

Ieva Goštautaitė-Gedutė

UAB „Baltic RED“ priklauso „Litvalda“ įmonių grupei, kurios kontrolinis akcijų paketas priklauso Augustinui Rakauskui. Daugiau nei prieš metus vadovavimą grupės įmonėse perėmė A. Rakausko dukra Agnietė Pitkauskienė ir jos sutuoktinis Artūras Pitkauskas. UAB „Baltic RED“ valdomas tiek vietinių, tiek užsienio investuotojų nekilnojamasis turtas sudaro daugiau kaip 600 000 kv. m., o turimo nuosavo nekilnojamojo turto portfelio vertė siekia daugiau nei 320 mln. Eur.