Socialinių tinklų žvaigždės, o ir daugelis mūsų, jau buvome įpratę vien piršto prilietimu asmenukių nuotraukose savo veidui suteikti nepriekaištingą atspalvį, retušuoti patamsėjusius paakius, išlyginti raukšleles bei kitus defektus. Tačiau šiandien nuotoliniams susitikimams vis dažniau naudojame „Zoom“, „Teams“ – čia taip lengvai jau nieko nepaslėpsi, tad netikram grožiui ėmė ir atėjo galas... Kad ir kaip derintume apšvietimą bei makiažą, vistiek mūsų oda neatrodys ideali.

Veiklūs, nuolatos užsiėmę, visur skubantys vyrai ir moterys pagaliau suprato: nors kartą per pusmetį tiesiog privalu apsilankyti grožio klinikoje. Aparatinės bei kosmetinės procedūros, injekcijos, specialūs masažai, patempimai... Veido ir kūno odos diagnostika bei priežiūra, tai – nuolatinis, nuoseklus procesas, kurį prižiūrėti patikėkite grožio pasaulio profesionalams.

„Grožio pasaulis“ – nepriekaištingos reputacijos klinika, sėkmingai veikianti nuo 1996-ųjų. Aukščiausios klasės kompetencija, inovatyvūs gydymo metodai, saugios technologijos, patikimos priemonės ir nuolat diegiamos naujovės užtikrina aukštą paslaugų kokybę. „Jau 25-erius metus esame iki mažiausių smulkmenų apgalvotų, odą tausojančių, jaunystę išsaugančių grožio bei sveikatos puoselėjimo metodų šalininkai“, – teigia šios estetinės medicinos ir dermatologijos klinikos įkūrėjai.

Šia išskirtine proga DELFI.LT skaitytojams „Grožio pasaulis“ norėtų pristatyti 7 procedūras, kurių rezultatai matomi jau po 1-ojo vizito!

1. „HydraFacial“
Įžymybių pamėgta „HydraFacial“ ne veltui tapo viena populiariausių procedūrų pasaulyje. Tai – trys viename derinys: pilingas, mikrodermabrazija ir odos puoselėjimas. Rezultatas: išvalytos poros, stipriai pridrėkinta oda ir garantuotas veido švytėjimas vos per 45–90 minučių!

2. Neuromoduliatorių injekcijos
Daugelis jas vadina „botoksu“. Gydytojas į reikiamas odos sritis suleidžia neuromoduliatorių – botulino toksino preparatą. Kvalifikuoto specialisto atliktos injekcijos veidui suteikia pailsėjusios išvaizdos efektą be dirbtino, tarsi ,,sustingusio“ vaizdo. Trokštamas rezultatas išryškėja jau po kelių dienų.

3. „Erbium“ frakcinio lazerio terapija
Vos viena frakcinė procedūra akivaizdžiai pagražina odą – išlygina jos tekstūrą, pakoreguoja pigmentines dėmes. Po kelių dienų oda tampa gyvybinga ir lygi: pasijusite it nusimetę „karantininį“, suvargusį jos sluoksnį.

4. Veido užpildai
Siekiant trokštamo rezultato, užpildai įprastai leidžiami palaipsniui – per kelis apsilankymus. Tačiau itin užimtiems klientams galima iš karto suleisti didesnį jų kiekį: taip ir laikas sutaupomas, ir pasiekiamas stiprus efektas.

5. Viena kitą papildančios procedūros
Yra procedūrų „dvynių“, tobulai derančių tarpusavyje – jas atliekant kartu gaunami geresni rezultatai. Užpildai dera su lazerio procedūromis, PRP – su frakcine mikroadatine radijo dažnio terapija, „HydraFacial“ – su „Dermalux“ LED fototerapija ir t.t.

6. Stangrinančios procedūros
Jei norite stangresnės odos, bet neturite laiko procedūroms – puikiai tiks HIFU metodas, kitaip dar vadinamas ultragarso terapija (plačiau žinoma kaip ulthera). Rezultatą išvysite iškart, akivaizdesnis pagerėjimas matomas po poros mėnesių.

7. Lazerinė lipolizė
Tai – mažai invazinė chirurginė intervencija. Jos metu lazeriu pašalinami nepageidaujami riebalai. Po lipolizės gijimas ganėtinai trumpas ir lengvas. Vieno apsilankymo metu lengvai atsikratoma celiulito, „sukuriamas“ liemuo, pašalinamas „antrasis“ pagurklis.

----------------

Žinomi žmonės sveikina „Grožio pasaulį“ jubiliejaus proga!

„Grožio pasaulio“ kolektyvą sveikiname solidaus jubiliejaus proga! Džiaugiamės atradę premium lygio kliniką, kurioje vyrauja vakarietiškas požiūris į mediciną ir klientų aptarnavimą. Linkime ir toliau išlikti lyderiaujančia grožio klinika šalyje!“
Agneta ir Linas Kleizos

„Šiandien visas dėmesys – tik Jums. Sveikinu aukščiausio lygio grožio srities profesionalus jubiliejaus proga! Lai kiekvieni nauji metai Jums atneša naujus tikslus ir idėjas. Lai jie būna prasmingi darbais ir turtingi laimingais klientais. Didžiaugiuosi Jus atradus. Su meile“, – Daina Bosas

„Aš tikiu, kad juokas geriausiai sudegina kalorijas ir kad nuolatinis proto, sielos ir grožio puoselėjimas padeda jaustis geriausia savo pačių versija. „Grožio pasauli“, esu dėkinga, siunčiu sveikinimus 25-erių metų jubiliejaus proga ir linkiu būti visada pirmais, didžiausiais ir geriausias savo srityje!“
Alma Latvytė

„Grožio pasauli“, nuoširdžiausi sveikinimai 25-ojo gimtadienio proga! Linkiu Jums įgyvendinti vis daugiau naujų ir nuostabių idėjų, sėkmės šiame kruopščiame darbe ir gražių jo rezultatų! Juk Jūsų dėka grožis išgelbės pasaulį!“
Kristina Mazuch (Saulyna Mėnulyna)

www.groziopasaulis.lt

www.instagram.com/groziopasaulis

www.facebook.com/groziopasaulis.lt/