Jokių kompromisų namų oro švarai

Šio sezono kompanijos šūkis – „Tik „Dyson“ veikia kaip „Dyson“. Kompanijos įkūrėjas James Dyson teigia: „Jaučiame tikrą aistrą nuosekliam vis tobulesnių inžinerinių prietaisų kūrimui. Štai kodėl niekas kitas neveikia taip, kaip veikia „Dyson“.“ Ambicingas devizas puikiai suprantamas kiekvienam, jau išbandžiusiam šio buities inovacijų kūrėjo produktus. Nors rinkoje šiandien matome visą eilę belaidžių dulkių siurblių, ir visi jie iš pažiūros atrodo panašiai, išskirtinė „Dyson“ savybė – visiems siurblių modeliams būdinga iki 0,3 mikrono dydžio dalelių surenkamoji geba. Pažangiausias modelis „Dyson V11“ surenka 99,97 % dulkių, žiedadulkių ir net bakterijų ir patikimai „uždaro“ jas siurblio viduje. Taigi oras necirkuliuoja pirmyn atgal – unikali plaunama HEPA filtrų sistema valo išpučiamą orą didžiausiu rinkoje efektyvumu.

Dyson produkcija

Pamatinės unikalios charakteristikos, tokios kaip filtrai, higieniška dulkių išmetimo sistema ar energiją taupyti padedantis įjungimo / išjungimo mygtukas rankenoje, vienija visus belaidžius „Dyson“ siurblius. Vis dėlto skirtingi modeliai kurti tam, kad atitiktų skirtingų lūkesčių įvairovę. Palyginimui aptarsime du optimalius pasirinkimus – „Dyson V8“ belaidį dulkių siurblį, tinkantį mažesniems plotams ir trumpesnėms dulkių paieškų kelionėms, ir naujausią kompanijos kūrinį – „Dyson“ V11, kuriam būdingos pažangiausios charakteristikos ir maksimalūs rezultatai: visiems, kurie siekia tobulumo.

V8 – nedideliems būstams

„Dyson V8“ sukurtas tam, kad optimaliai patenkintų nedidelių būstų savininkų lūkesčius. Iki 150 kv. m plotams siurbti tinkantis belaidis siurblys leis pajusti siurbimo malonumą, nes yra manevringas, lengvas ir galingas. Neprarasdamas galios, siurbia iki 40 minučių. 0,54 l talpos šiukšlių surinkimo ir išmetimo mechanizmas užtikrina greitą, patogų ir higienišką dulkių pašalinimą iš prietaiso. „Dyson V8“ tinka prižiūrėti įvairiems paviršiams: šepetys su tiesiogine pavara sugrąžins džiaugsmą kilimui, minkštojo volelio šepetys skirtas siurbti kietoms grindims, mini elektrinis antgalis įsiskverbs gilyn į lovos čiužinį. Su modeliu „Dyson V8 Animal“ pridedami papildomi antgaliai naminių gyvūnų augintojams, tarp jų ypatingas – lankstus antgalis siaurų ir tik svajonėse pasiekiamų tarpų valymui. Taip pat vertingi antgaliai sunkiau prieinamoms interjero vietoms pasiekti – kampams, grindjuostėms nusiurbti (skirtingų modelių komplektacijos skiriasi). Mažas svoris (2,61 kg) ir ergonomiškas dizainas leis nepavargstant siurbti net ir lubas.

Dyson produkcija

Siurblys lengvai transformuojamas į mini rankinį siurblį, todėl patogus naudoti automobilio salono švarai palaikyti ar nusivežti į sodybą pavasarinei dulkių medžioklei. „Dyson V8“ – belaidė technologija su patirtimi: nepaisant to, kad yra ankstesnės kartos nei kompanijos naujausi belaidžių siurblių šeimos nariai, V8 vis dar yra pats populiariausias dėl optimalaus kainos ir kokybės santykio. Efektyvus, funkcionalus ir universalus – kiekvieno miestiečio poreikiams.

V11 lygių nėra

Belaidis siurblys „Dyson V11“ – visiems maksimalistams! Idealiai tinka gyvenantiems didesniuose būstuose, nespėjantiems tvarkytis ir svajojantiems apie greitį ir galią viename. Iki 200 kv. m ploto nuosavų namų savininkai įvertins ne tik ilgesnį – iki 60 min. – siurbimo laiką, kurio be kompromisų užteks sutvarkyti visoms namų erdvėms, bet ir laidinio siurblio pajėgumus atitinkančią įsiurbimo galią. Svarbu ir tai, kad laikui bėgant prietaiso siurbimo galia nemažėja.

Dyson produkcija

Didesniems siurbimo plotams pritaikyta ir net 0,76 l tūrio dulkių surinkimo talpa. Be to, dabar ji ne tik higieniška, bet ir žaisminga: „nusitaikyk ir šauk“ valymo funkcija vienu svirtelės spustelėjimu automatiškai išstumia surinktas dulkes lauk, o Jums belieka mėgautis procesu. Viena iš unikalių „Dyson V11“ savybių – minimalus triukšmo lygis. Siurbti tyliai, greitai ir smagiai – misija įmanoma! LCD ekranas, automatinis variklio greičio prisitaikymas prie siurbiamos dangos rūšies, – tai protingo siurblio sumanūs bruožai, kurti siekiant nukelti Jus į aukščiausią siurbimo patirties dimensiją.

Tiems, kuriems visada norisi daugiau, sukurta „Dyson V11 Absolute Extra Pro“ modifikacija, turinti papildomą kraunamą bateriją ir stilingą įkrovimo stotelę. Su galingiausia belaidžio siurblio versija išsiurbsite dvigubai didesnį plotą – abi baterijos užtikrins nepertraukiamas dvi valandas siurbimo. Panašu, kad teks sutikti: V11 lygių nėra.

„Dyson“ neegzistuoja paprasta buitis – inovacijų lyderė pasiryžusi pakeisti mūsų požiūrį į kasdienius namų darbus. Galbūt dėl to „Dyson“ vartotojai pasižymi išskirtine savybe – prieraišumu. Išbandžius kompanijos kūrinius, nebesinori bandyti nieko kito, nes... „tik „Dyson“ veikia kaip „Dyson“. Pavasario proga išdrįskite susikurti tvarkymosi džiaugsmą!