Nors sportas padeda atsisveikinti su per šventes priaugtais kilogramais ir gamina laimės hormonus endorfinus, sunkiausia yra žengti pirmąjį žingsnį. Taigi, nuo ko pradėti?

Proga prisiminti, kodėl žiemos sportas populiarus

Jeigu nusprendėte mesti iššūkį žiemos sportui, nepamirškite, kad už lango temsta vis dar anksti, todėl pasirūpinkite ne vien stilinga ar patogia, bet ir saugia apranga. Ypač tais atvejais, kai išsiruošiate į lauką vakarėjant, užsidėkite gerai matomus atšvaitus arba rinkitės daugiau šviesą atspindinčių rūbų, pavyzdžiui, liemenę.

Huawei Watch GT2 Pro
Foto: Organizatorių nuotr.

Jau stovint lauke su slidėmis ar snieglente pašonėje pagrindiniu jūsų palydovu taps būtent išmanusis laikrodis, pavyzdžiui, naujasis „Huawei Watch GT2 Pro“. Jis ne tik padės sekti sporto duomenis, bet ir stebės mūsų savijautą. „Huawei“ išmanusis laikrodis pateikia išsamius mūsų širdies ritmo, vidutinio greičio, maksimalaus nuolydžio, trasos ir atstumo lygumų slidinėjimui ar klasikinio slidinėjimo bei snieglenčių sporto duomenis. Svarbu tai, kad jei tik laikrodis pastebi, jog mūsų duomenys viršija įprastą greitį – iš karto išgirsime garsinį įspėjimą. Todėl mėgstantiems greitį ši funkcija bus itin paranki.

Huawei Watch GT2 Pro
Foto: Organizatorių nuotr.


Bėgimo sezonas tęsiasi

Neįsivaizduojate savo savaitės be bėgimo treniruotės? Žiema nebūtinai reiškia pertrauką nuo mėgstamo sporto. Priešingai, tai – puiki proga ne tik toliau bėgioti, bet ir pasigrožėti baltos žiemos vaizdais. Taip galite nušauti netgi du zuikius vienu metu – prabėgti savo įprastą nuotolį bei padaryti įspūdingas žiemos nuotraukas. Be to, kiekvieną kartą išbėgus į lauką „Watch GT2 Pro“ stebės jūsų duomenis ir patars, kada treniruotis toliau. Galbūt žiemą jūsų pamėgti bėgimo atstumai tapo sunkiau įveikiami arba nebe tokie patogūs? Tokiu atveju verta tiesiog pasikliauti laikrodžiu ir pasirinkti iš jo siūlomų kursų. Pavyzdžiui, naujasis „Huawei“ išmanusis laikrodis turi daugiau nei 10 profesionalių bėgimo kursų. Tarp jų kiekvienas atras tinkamiausią būtent sau, be to – visi šie kursai buvo sukurti moksliškai, todėl yra visiškai saugūs ir patikimi.

Huawei Watch GT2 Pro
Foto: Organizatorių nuotr.

Atraskite sporto malonumą namuose

Labai nemėgstate šalčio, o sportas lauke – ne jums? Tuomet grožėkitės besikeičiančia gamta pro langą. O kol akys grožėsis, kūną – įdarbinkite! Šiandien yra daugybė pratimų ir sporto rūšių, kurios puikiai tinka net ir būnant namuose. Pavyzdžiui, kalistenika. Tai – sporto šaka, kurioje turime atlikti įvairius pratimus su savo kūno svoriu. Šie pratimai reikalauja jėgos, ištvermės, lankstumo ir mūsų koordinacijos, todėl vienu metu stipriname visą kūną. Šio ir kitų sporto šakų programėles galima bet kada rasti oficialioje „Huawei“ parduotuvėje „AppGallery“.

Huawei Watch GT2 Pro
Foto: Organizatorių nuotr.

Susidūrę su naujais sportiniais iššūkiais ar ieškodami naujų pratimų, taip pat galite pasitelkti „Huawei Watch GT2 Pro“. Išmanusis laikrodis, kad ir kokią sporto šaką pasirinksite, seks svarbiausius jūsų sveikatos duomenis ir stebės, kad nepervargtumėte bei praneš, kai jau viršijate įprastus rodmenis. Be to, toks laikrodis labai parankus sportuojantiems, nes dvi savaites laikantis akumuliatorius garantuoja ilgalaikį veikimo laiką ir jo nereikia prieš kiekvieną treniruotę krauti. Taip pat jis siūlo geriausias profesionalias rekomendacijas ir pažangiausias išmaniojo valdymo funkcijas. „Watch GT2 Pro“ šiuo metu palaiko tikslų 100 ir daugiau treniruočių režimų duomenų stebėjimą.

Huawei Watch GT2 Pro
Foto: Organizatorių nuotr.

Žinoma, namuose ir savo kasdienybėje turime daugybę skirtingų išmaniųjų įrenginių ir jie ne visada vienas su kitu suderinami. Laimei, „Huawei Watch GT2 Pro“ sklandžiai veikia su visais išmaniaisiais telefonais, įskaitant „Android“ ir „iOS“. Be to, visus jūsų sporto ir sveikatos duomenis lengva pasiekti programėlėje „Huawei Health“, kurią taip pat galite atsisiųsti ir „Android“ bei „iOS“ telefonams.

Huawei Watch GT2 Pro
Foto: Organizatorių nuotr.