Kalbant apie belaides ausines, visuomet svarbiausi yra keturi kriterijai. Paeiliui: garso kokybė, belaidžio ryšio kokybė, kiek po įkrovimo laiko baterija ir kaip atrodo. Todėl nežinant, kurias išsirinkti, visada galima ausines testuoti pagal šiuos kriterijus. Taigi, kaip, vertinant šiais kriterijais, pasirodo naujosios „Huawei FreeBuds Pro“?

Ištark „ate“ bet kokiems aplinkos garsams

Kalbėdami apie garso kokybę, iki šiol dažniausiai tai darydavome su tam tikromis prielaidomis. Juk neįmanoma visiškai nuslopinti aplinkos garsų, ypatingai jei esame kylančiame lėktuve ar stebime fejerverkus? Panašu, kad „Huawei FreeBuds Pro“ yra tos ausinės, kurios pasiryžo visiems laikams perrašyti šias taisykles, nes su jomis tikrai negirdi nieko, išskyrus savo muziką ar pašnekovą – kur bebūtum. Ausinės nebijo nei lėktuvų, nei gatvės automobilių triukšmo, nei restoranų su daug lankytojų bei garsia fonine muzika. Kaip jiems tai pavyko?

Huawei nuotr.

Atsakymas – hibridinis aktyvus triukšmo slopinimas. Ši technologija, į vidų ir išorę nukreiptų mikrofonų dėka aptinka bet kokį triukšmą ir jį izoliuoja tiksliais antigarsiniais signalais. Ausinės geba pasiekti net iki 40 decibelų garso slopinimo efektą. Maža to, ausinės automatiškai pagal garsumą atpažįsta aplinką, kurioje esame, ir pritaiko būtent jai tinkamą triukšmo slopinimą. Pavyzdžiui, skrendant lėktuvu ar esant panašioje triukšmo zonoje, ausinės pritaiko „ultra“ režimą, dirbant biure, kur nuolat girdimi verčiamo popieriaus, spausdinimo klaviatūra ar kiti biuro garsai – „jaukų“ režimą, o išėjus į gatvę ar sėdint sausakimšoje kavinėje pritaikomas „bendrasis“ režimas.

Huawei nuotr.

Tiesa, prisimenate tuos momentus, kai anksčiau laiko turėdavome pabaigti svarbius pokalbius, nes dėl triukšmo nieko negirdėdavome? „FreeBuds Pro“ nuo šiol ištaisys šią klaidą, nes unikalus ausinių balso režimas pokalbių metu sumažina aplinkos garsus tiek, kad lengvai galime išgirsti žmogaus balsą net būnant oro uoste ar minioje žmonių.

Belaidis ryšys, kuris tikrai nepasimes kartu su telefonu rankinuke

Kitas gerai žinomas visų ausinių priešas – ryšys. Laidinės ausinės ryšį užtikrindavo, bet jos visuomet taip susipainioja, kad gali praeiti ir noras jomis klausytis. Tuo metu belaidės ausinės daugeliui tapo išsigelbėjimu, tačiau ne visos pasižymėjo kokybišku belaidžiu ryšiu – pavyzdžiui, telefonui giliau pasimetus rankinuke ar kuprinėje, kažkur pasimesdavo ir ryšys. „Huawei FreeBuds Pro“ pasiryžo išspręsti ir šią dilemą – ausinės suteikia plačią signalo aprėptį, todėl ryšys išliks stabilus net jei mūsų telefonas bus užverstas daiktais kuprinėje, rankinuke ar tolimiausioje kišenėje.

Huawei nuotr.

Kiekviena „FreeBuds Pro“ ausinė turi po dvi „Bluetooth“ antenas, kurios suteikia 360 laipsnių signalo aprėptį ir palaiko sklandų ryšį. Kai sujungiame tokį kokybišką ryšio užtikrinimą ir nenutrūkstamumą su aplinkos garsų slopinimu, gauname ausines, kurių tiesiog nebesinori nusiimti.

Huawei nuotr.

Pamirškite dažnus įkrovimus

„Huawei FreeBuds Pro“ yra ausinės, kurios, išjungus triukšmo slopinimą, vienu įkrovimu leidžia klausytis iki 7 valandų, o kartu su įkrovimo dėklu – ir iki 30 valandų. Tuo metu įjungus triukšmo slopinimą, vienu įkrovimu galima skambinti ir kalbėtis ausinėmis iki 3,5 valandos, o kartu su įkrovimo dėklu – iki 16 valandų. Su įjungtu triukšmo slopinimu vienu įkrovimu galima klausytis muzikos iki 4,5 valandos, o kartu su įkrovimo dėklu – iki 20 valandų. Tai įrodo, kad norint mėgautis triukšmo slopinimu mes tikrai neaukosime tiek daug veikimo laiko, kiek galėtų pasirodyti iš pradžių. Be to, ausinių naudojimosi laikas, galima sakyti, tampa apskritai neribotu, nes su savimi turint išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, bet kada galima pakrauti ausinių įkrovimo dėklą.

Huawei nuotr.

Ausinės, kurios papildys bet kokį stilių

Galiausiai – stilius. Jis jau seniai neapsiriboja vien stilingais batais, kelnėm, nauju rudenišku paltu ar ryškiu šaliku. Šiandien praeivių ar bičiulių akys krypsta ir į mūsų išmaniuosius įrenginius – telefoną, laikrodį, ausines. Ir nors išmanųjį laikrodį bet kada galime paslėpti kišenėje, o laikrodį – rankovėje, ausinės visada matomos bei pastebimos, todėl turi būti stilingos. „Huawei FreeBuds Pro“ lengvai įveikia ir šį iššūkį. Jos ne tik aptakios, modernaus bei rafinuoto dizaino, bet ir trijų visiškai skirtingų spalvų – sidabro šalnos su subtiliu metaliniu blizgesiu, keramikos balta ir klasikinė anglies juoda. Pasirinkus vienaąšių spalvų beliks tik įsijungti mėgstamą albumą ar garso takelį ir laukti aplinkinių dėmesio. Beje, nekukli vyšnaitė ant torto – įgytas I laipsnio pramoninio pasaulinio sertifikavimo SGS sertifikatas. Jis rodo, kad ausinės „Huawei FreeBuds Pro“ pirmauja ir technologijų pramonės ekologiškuose standartuose.

Huawei nuotr.

Taigi, jeigu jums rūpi tikrai juntamas aplinkos garsų izoliavimas, visuomet kokybiškas ir nenutrūkstamas belaidis ryšys, ilgas veikimas po įkrovimo ir šiuolaikinis dizainas – „FreeBuds Pro“ tikrai turėtų atsirasti jūsų gyvenime. Taip pat tai – rimtas pareiškimas jau ne vienerius metus nesėkmingoje kovoje su aplinkos garsais. Panašu, kad su „Huawei FreeBuds Pro“ ši kova bus baigta kartą ir visiems laikams.

Huawei nuotr.