Smėlio spalva

Elegantiška, minimalistinė ir spinduliuojanti prabanga. Kiekvieną rudens sezoną ji grįžta, tačiau vis kitokia išraiška. Turbūt visi puikiai žinome, klasikiniu pavyzdžiu laikomą “total nude look”. Šį rudenį rekomenduočiau rinktis labiau modernų variantą, kur smelio spalvos įvaizdis būtų miksuotas su dar viena pasirinkta spalva. Tokiu būdu atrodysite jaunatviškiau ir įdomiau.

Foto: Organizatorių nuotr.

Dar viena labai įdomi ir stipriai dominuojanti šio sezono pagrindinė tendencija - megzta liemenė. Ją patarčiau derinti su plona palaidine po apačia ar aptemptu body. Norint paįvairinti kasdieninį darbinį įvaizdį, galima miksuoti ir su klasikiniais baltais marškiniais.

Foto: Organizatorių nuotr.

Balta spalva – ne tik vasarai!

Balta spalva reiškia saugumą, grynumą, švarą bei sėkmingą pradžią. Dauguma dizaineriu savo kolekcijose baltą spalvą naudoja ne tik šiltuoju metu laiku. Ji tapo jau rudens, bei žiemos sezono klasika. Svarbu išlaikyti balansą ir nesirinkti “all white” derinio, miksuokime šią spalva su kitomis. Puikiai tinka pilka ar net kontrastinga juoda. Pasirinkus baltai/juodą drabužių derinį neprašausite.

Foto: Organizatorių nuotr.

Tiems kas mėgsta patogumą, šį rudens sezono itin madingi šilti megztiniai, kardiganai ir golfai. Renkantis patogumą svarbiausia, kad visas įvaizdis nebūtų per daug minkštas, tad atkreipkite dėmesį į faktūrą ir kirpimą. Rinkitės tvirtesnę medžiagą ar griežtą kirpimą.

Foto: Organizatorių nuotr.

Juoda sportinė elegancija

Stilių miksas pagrindinė stiliaus taisyklė, kurią turėtume žinoti ir taikyti. Klasika miksuodami su sportiniu stilium, jausimės patogiai, tačiau atrodysime solidžiai. Klasikinis, prailgintas juodas švarkas, tai spintos vienas pagrindinių kompotentų, jis puikiai dera su beveik visa spinta. Vakarui pasipuošti galima pasirinki ir juodą suknelę, o dienos metu laisvalaikio kelnes ir smailianosius, elegantiškus batelius. Toks įvaizdis atrodo moderniai, patogiai, tačiau išlaikytai ir svarbiausia skoningai.

Foto: Organizatorių nuotr.

Visus šiuos derinius galite rasti neseniai atsidariusiame drabužių ir avalynės salone TOPS!, pačioje Vilniaus širdyje - Gedimino pr. 22.

Foto: Organizatorių nuotr.

Čia po vienu stogu įsikūrė daugybė pasaulyje pripažintų prekės ženklų, tokių, kaip: Love Moschino, Polo Ralph Lauren, See by Chloé, Joseph, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Michael Kors, Phillipp Plein, Self-Portrait, Max&Moi ir daugelis kitų.