Nauja klinika – dar patogesniam gyvenimui

Bene didžiausias privalumas ką tik atidarytos Naujamiesčio klinikos pacientams – greitesnės ir kokybiškesnės asmens sveikatos priežiūros paslaugos. „Naujoje klinikoje nereikia laukti eilėse nei norint patekti pas šeimos gydytoją, nei sėdint prie gydytojo kabineto. Prie Kedrų g. 4 įsikūrusios klinikos atvykę pacientai gali patogiai ir nemokamai pasistatyti automobilį, o atvykus personalas suteiks visą reikalingą informaciją“, – garantuoja „MediCA klinika“ plėtros ir turto valdymo vadovas Valerij Dobrovolskij.

Darbo dienomis dirbančioje klinikoje paslaugas teiks ilgametę darbo patirtį sukaupę šeimos gydytojai. Kedrų „MediCA klinikoje“ pacientus konsultuos profesionalumu ir dėmesiu pacientams garsėjanti šeimos gydytoja Mantė Barzdenytė, nuolat atnaujinanti žinias stažuotėse užsienyje ir aktyviai dalyvaujanti profesinėse veiklose. „Džiaugiuosi dirbdama entuziastingų, savo darbą mylinčių profesionalų komandoje, pasiruošusioje savo pacientams suteikti visą reikalingą pagalbą. Visada skatinu pacientus užsiimti ligų profilaktika, esant poreikiui rekomenduoju ir siunčiu tolesniems profilaktiniams ištyrimams. Mūsų klinikoje pacientai džiaugiasi gaunamu individualiu dėmesiu, operatyviomis paslaugomis ir suteikiamu paslaugų kompleksu, kurį sudaro šeimos gydytojo konsultacijos, odontologų paslaugos, įvairūs laboratoriniai tyrimai, taip pat išrašome medicinines pažymas darbui, vairuotojams ir kitas. Skiepijame visomis vakcinomis – nuo erkinio encefalito, gripo, vėjaraupių, pneumonijos, meningokoko, o mėgstančius keliauti kviečiu atvykti pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, hepatitų A ir B, difterijos, stabligės, pasiutligės, vidurių šiltinės. Skubantiems konsultacijas ir tyrimų interpretacijas teikiame ir nuotoliniu būdu. Artėjant rudeniui kviečiu pacientus pasinaudoti profilaktiniais sveikatos patikrinimais ir išvengti eilių bei nereikalingo streso.“

Apdraustiesiems paslaugos nekainuoja

Apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, finansuojamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, „MediCA klinika“ bus teikiamos nemokamai: bendras ištyrimas ar profilaktinis sveikatos patikrinimas, būtinoji medicininė pagalba, įvairūs skiepai, pažymų vairuotojams, darbuotojams ir moksleiviams išdavimas, konsultacijos dėl ligų profilaktikos ar sveikos gyvensenos, ligų diagnostika ir gydymas, nėščiųjų sveikatos ir nėštumo eigos priežiūra, kūdikių ir vaikų raidos sekimas ir kt.

„Nemokamai teikiamos šeimos gydytojų konsultacijos, prevencinės vėžio, širdies ir kraujagyslių ligų programos, bendrieji kraujo ir šlapimo tyrimai, kompensuojamųjų vaistų išrašymas, būtinoji medicinos pagalba ir kitos“, – vardija V. Dobrovolskij.

Apie „MediCA klinika“

„MediCA klinika“ – didžiausias šeimos klinikų tinklas Lietuvoje. Tinklą sudaro 29 klinikos įvairiuose šalies regionuose, kuriuose dirba 260 gydytojų. Klinikose teikiamos šeimos medicinos, odontologijos, psichinės sveikatos priežiūros paslaugos, gydytojų specialistų konsultacijos, atliekami plataus spektro sveikatos diagnostikos tyrimai.