„Cisco“ – tai lyderio pozicijas rinkoje užimanti kompanija, savo produktų portfelyje turinti tinklo įrangą, serverius, vaizdo konferencijų bei saugumo sprendimus, o „Meraki Go“ produktų grupė siūlo tinklo įrangą kuri yra paprasta, saugi, valdoma programėle bei siūlanti vertingas įžvalgas.

„Šiandien internetas toks pat svarbus kaip vanduo ar elektra, o per lėtas internetas verslui kainuoja tiek klientus, tiek neįvykusius pardavimus. Kiekviena verslo daroma investicija kainuoja labai daug darbo ir pastangų, o „Meraki Go“ suteikia efektyvias verslo tinklo galimybes, taip pat matomumą, kontrolę, įžvalgas ir analitinius duomenis, kurie užsakovams padeda užtikrintai priimti svarbius sprendimus“, – teigia „Meraki Go“ produkto vadovas Lee Petersonas.

„Meraki Go“ įrangą galima lengvai valdyti tik per išmaniąją programėlę. Kaip tikina „Cisco“ atstovai, ji lengvai paruošiama naudojimui vos per keletą minučių ir tam nereikia jokios patirties IT srityje, nes šio įrankio produktai sukurti taip, jog leistų „viską atlikti patiems“.

Visiškai natūralu, kad kiekvienas verslas yra savitas, išskirtinis ir siekia būti konkurencingas. Šis produktas sukurtas ir pagamintas taip, kad būtų kuo paprasčiau juo naudotis, o vertės grąža būtų maksimali. Paprastos ir aiškios instrukcijos, kaip naudotis įranga, bei visada padėti pasiruošusi techninio aptarnavimo komanda, su kuria lengvai susisieksite per programėlę, ir analitiniai duomenys, padėsiantys padidinti darbo našumą bei įplaukas – štai slaptasis „Meraki Go“ verslo ginklas.

Automatiniai įrenginių atnaujinimai bei „Cisco“ prižiūrima debesijos platforma užtikrina, kad verslas visada būtų apsaugotas nuo grėsmių, o programėlė ir techninis aptarnavimas papildomai nekainuos.

Meraki Go
Foto: Organizatorių nuotr.

Pelningai dirbti siekiantis verslas negali leisti sau tokios prabangos kaip prasta vartotojų patirtis, stringančios programėlės, prasti klientų atsiliepimai. „Meraki Go“ pasirūpins, kad tokios svarbos paslaugos kaip elektroninio pašto paslaugos, atsiskaitymai ir pardavimai būtų užtikrintos prioritetine tvarka, pavyzdžiui, įvardytos kaip svarbesnės nei HD kokybės turinys ar atnaujinimų atsisiuntimas. Verslai gali realiu laiku stebėti, kokios programos ar renginiai naudoja daugiausia duomenų, parinkti ir pritaikyti ribojimus, užtikrinant, kad kiti vartotojai nuo to nenukentėtų.

Naudojantis šiuo įrankiu, nebereikės nuolat stebėti tinklo veiklos, nes pranešimai bus automatiškai siunčiami tiesiai į programėlę arba elektroninį paštą, perspėjant, jog užfiksuota didelė apkrova arba dingęs tinklo ryšys, o tai leis laiku imtis reikiamų priemonių ir apsaugoti verslą.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti „Meraki GO“ Lietuvoje. Ši įranga yra įperkama ir paprastai instaliuojama bei rekomenduojama visoms mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, turinčioms iki 50 darbuotojų. Nuo liepos pradžios, norėdami įsigyti „Meraki Go“, kreipkitės į savo paslaugų tiekėją ar ieškokite internetinėse parduotuvėse“, – rekomenduoja Dainius Brazdžionis, „TD Baltic“ saugos ir tinklinės įrangos produktų vadovas Baltijos šalims.

Daugiau informacijos apie „Meraki Go“ rasite svetainėje: meraki-go.com