Imtasi visų saugumo priemonių

„Rūpindamiesi, kad augintiniams nieko netrūktų, ir toliau tęsiame savo veiklą – šiuo metu Lietuvoje dirba 70 KIKA parduotuvių. Jos veikia laikantis visų Vyriausybės skelbiamų ir papildomų saugumo reikalavimų. Darbuotojų ir pirkėjų saugumas mums šiuo metu – pirmoje vietoje, todėl parduotuvės yra aprūpintos dezinfekciniais skysčiais, nuolatos valomos durų rankenos, kasa ir kiti paviršiai, darbuotojai, aptarnaujantys klientus, dėvi kaukes ir pirštines. Siekiant užtikrinti maksimaliai saugų apsipirkimą, prie kasų ant grindų parduotuvėse suklijuoti lipdukai, rodantys saugų atstumą pirkėjams eilėse. Kasų zonose yra sumontuotos organinio stiklo pertvaros. Jos apriboja fizinį kontaktą tarp pardavėjo ir pirkėjo, tai, tikimės, padės sumažinti galimybę plisti virusams“, – pasakojo KIKA tinklo vadovė Lolita Bareikienė.

Taip pat ant įėjimų suklijuotos rekomendacijos klientams, jas būtina perskaityti prieš užeinant į parduotuves. KIKA parduotuvėse klientai taip pat raginami naudotis prie įėjimo (ant kasos stalų) padėtomis specialiomis dezinfekuojančiomis priemonėmis, laikytis saugių atstumų, vadovaujantis lipdukais ant grindų, atsiskaityti banko kortele, ne grynaisiais pinigais.

KIKA nuotr.

Pirkėjams, besilankantiems parduotuvėse, rekomenduojama dėvėti medicinines kaukes. Nesant galimybės dėvėti medicininę kaukę, galima naudoti medžiaginę kaukę, dengiančią nosį ir burną. Taip pat liečiant daiktus rekomenduojama dėvėti vienkartines pirštines.

Sveikatai saugoti pasitelkė aromaterapiją

Parduotuvėse KIKA pastatyti ultragarsiniai kvapų difuzoriai, kuriais nuolat garinami natūralūs eteriniai aliejai, galintys padėti apsisaugoti nuo įvairių virusų. Didelis dėmesys skiriamas ir darbuotojų imunitetui stiprinti.

„Rūpindamiesi savo darbuotojų sveikata, paruošėme specialias aromaterapines vaistinėles, kurias sudaro natūralios priemonės – šarminis vanduo dezinfekcijai, eteriniai aliejai imunitetui stiprinti, kovai su pirmaisiais peršalimo simptomais ir apsaugai nuo įvairių virusų. Tokias aromaterapines vaistinėles padovanojome kiekvieno darbuotojo šeimai. Be to, raginame darbuotojus kuo dažniau plauti rankas, skirti laiko karštos arbatos puodeliui“, – teigė L. Bareikienė.

KIKA nuotr.

Natūralių aromaterapinių produktų vaistinėlių KIKA parduotuvėse gali įsigyti visi norintieji.

Ragina planuoti pirkinius iš anksto ir atsiimti siuntas parduotuvėse

KIKA tinklo vadovė L. Bareikienė pataria prieš vykstant į parduotuvę labai gerai apgalvoti, ko gi reikia augintiniui.

„Geriausia tokiu atveju susidaryti svarbiausią pirkinių sąrašą. Būtiniausių produktų, pavyzdžiui: sauso maisto, konservų, kraiko rekomenduojame pirkti didesniais kiekiais, kad atsargų užtektų ilgam. Taip pat nepamirškite pasirūpinti antiparazitinėmis priemonėmis, nes šiuo metu jau itin aktyvios erkės, kurių platinamos ligos itin pavojingos mūsų augintiniams“, – rekomendacijomis dalijosi KIKA tinklo vadovė.

Šiuo metu daugelis renkasi galimybę apsipirkti internetu, ne išimtis ir gyvūnų šeimininkai, pastarosiomis dienomis šturmuojantys internetinę parduotuvę www.kika.lt, kuri netrukus klientus nustebins nauju dizainu.

KIKA nuotr.

„Dėl ypač didelio užsakymų kiekio siuntos gali vėluoti, todėl raginame pirkėjus būti supratingus. Atsižvelgdami į šiuo metu susidariusią situaciją, sukūrėme greitojo atsiėmimo punktus fizinėse KIKA parduotuvėse. Klientai saugiai ir ramiai namuose gali išsirinkti, ko reikia augintiniui, apsipirkti internetinėje parduotuvėje, sumokėti už prekes, o, kuomet pardavėja suruoš užsakymą, klientas apie tai bus informuojamas SMS žinute. Tereikės atvykti į artimiausią KIKA parduotuvę, pasakyti savo vardą, pavardę bei užsakymo numerį ir iš nurodytos vietos pasiimti užsakymą“, – prekių atsiėmimo galimybę pristatė L. Bareikienė.

Sukūrė Draugų liniją

Šiuo metu, kai aplink daug nerimo ir nežinomybės, KIKA sukūrė Draugų liniją, kuri veikia kiekvieną dieną nuo 10 iki 22 valandos. Klientai raginami drąsiai rašyti klausimus KIKA „Facebook“ paskyroje apie gyvūnų sveikatą, priežiūrą, mitybą, į kuriuos gyvūnų priežiūros specialistai pasirengę atsakyti nedelsiant.

„Draugų liniją sukūrėme tam, kad galėtume konsultuoti augintinių šeimininkus nuotoliniu būdu, jog padėtume išspręsti kilusius klausimus čia ir dabar“, – Draugų liniją pristatė KIKA tinklo vadovė.

Rūpindamiesi savo mylimais augintiniais, saugokime savo ir kitų sveikatą naudodami visas apsaugos priemones – dėvėkime kaukes, atsakingai planuokime pirkinius, į parduotuves eikime po vieną ir juose stenkimės būti ne ilgiau kaip 15 minučių, be reikalo nelieskime prekių pakuočių ir kitų paviršių, laikykimės saugaus atstumo ir venkime kontaktų. Tik kartu atsakingai laikydamiesi visų saugumo priemonių tinkamai pasirūpinsime savo ir kitų sveikata.