Menininką žmonių neatsakingumas išties neramina, bet ką daryti su šiukšlių kalnais jis jau žino: „Norėčiau sukurti statybines medžiagas iš supresuotų į blokus plastikinių šiukšlių ir metalo - mums reikia statybinių medžiagų – ir tikrai, iš savo šiukšlių mes galėtume pastatyt puikiausius miestus“ – unikalia mintimi pasidalijo menininkas.

„Atliekų kultūra“
Foto: Organizatorių nuotr.

Gražių idėjų, kaip išsaugoti gamtą, pagaminant gražiausius dekoratyvinius padėkliukus, turi ir jauna mama Raimonda: ji papasakos, kaip jai gimė idėja panaudoti medienos lakštus, likučius po remonto. Auksarankę ši mintis taip įtraukė, kad dabar ji jau perdarinėja ir stalines lempas, kitus buityje reikalingus daiktus bei namų dekoravimo aksesuarus.

„Atliekų kultūra“
Foto: Organizatorių nuotr.

Laidoje „Atliekų kultūra“ pateiksime ir atsakymą, kas galėtų pakeisti plastikinius vienkartinius maišelius, į kuriuos, neretai be jokio poreikio, prekybos centruose pakuojame kone visas įsigyjamas prekes. Trakų bendruomenė sugalvojo gražią iniciatyvą ir ėmė siūti medžiaginius maišelius iš nebereikalingų užuolaidų.

„Atliekų kultūra“
Foto: Organizatorių nuotr.

Na, o ar žinote, kad patys negalite ardyti eksploatuoti nebetinkamo automobilio? O ką daryti, jei toks automobilis miršta po jūsų daugiabučio langais? Nežinote? Tuomet šį sekmadienį, 11-ą val. ryto kviečiame žiūrėti laidą „Atliekų kultūra“ per „Lietuvos Ryto“ televiziją!