Jūros šventės „širdimi“ fontanas pramintas dėl savo formos, atkartojančios projekto iniciatorės, „Mylimiausia“ lojalumo programos, logotipe esančią žalią širdelę. Prie širdies prisiliesti gali kiekvienas, planšetiniame kompiuteryje nupiešdamas norimą paveikslėlį. Tuomet fontanas jį „atspausdina“ iš krentančių vandens lašų. Instaliacija įspūdingai atrodo ir sutemus, įsijungus apšvietimui.

„Jūra simbolizuoja ne tik gyvybę, bet ir neribotas erdves bei galimybes, tad nutarėme susieti savo instaliaciją su modernumu, ateitimi, technologijomis – besikeičiančio pasaulio atspindžiais“, – sako Jurgita Milaknytė-Ragelė, „Kesko Senukai“ Lojalumo grupės vadovė.

Instaliacija gerai matoma iš tolo: konstrukcijos aukštis – net 5 metrai. Fontano konstrukcija panaši į vartus – lankytojai gali pro juos praeiti nesušlapdami, mat jutikliai, priartėjus žmogui, sustabdo vandens tekėjimą.

Nors fontanas yra pagrindinis „Mylimiausia“ savaitgaliui pervadintos Turgaus gatvės traukos centras, aplink jį netrūksta ir kitų pramogų: svečiai pamėgo ir specialų keltuvą, leidžiantį švente pasigrožėti iš 6 metrų aukščio.

Viena kortelė – penkių partnerių naudos

„Mylimiausia“ lojalumo programos partneriai – prekybos tinklas „Senukai“, degalinių tinklas „Circle K“, „SEB“ bankas, „Gintarinė vaistinė“ ir restoranai „Čili“ bei „Soya“ – savaitgalio pramogas dovanoja visiems klaipėdiečiams bei miesto svečiams.

„Vasaros miesto šventės jau tapo mūsų tradicija. Prieš dvejus metus renginį dovanojome Vilniui, pernai organizavome „Mylimadienį“ Kaune, o šiemet atkeliavome į Klaipėdą. Džiaugiamės, galėdami būti šios jubiliejinės Jūros šventės dalimi“, – sako J. Milaknytė Ragelė.

Lojalumo programoje visų partnerių suteikiamos naudos telpa vienoje kortelėje. Anot J. Milaknytės-Ragelės, tai – išskirtinumas rinkoje. „Visi partneriai glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje ir tobulina programą nuolat atsižvelgdami į besikeičiančius klientų poreikius, neapkraudami pirkėjų keliomis atskiromis kortelėmis. „Mylimiausia“ – ir vienintelė Lietuvoje bekontaktė mokėjimo bei lojalumo kortelė – du viename“, – pabrėžia „Kesko Senukai“ Lojalumo grupės vadovė.

Renginio akimirka
Foto: Organizatorių nuotr.

Partneriai taip pat visos šventės metu „Mylimiausia“ gatvėje kviečia prisijungti prie programos – „Mylimiausia“ kortelės čia dalinamos nemokamai, o su renginio skrajute vėliau bus galima ją įsigyti partnerių parduotuvėse už simbolinę 1 cento kainą. O įsiamžinę „Mylimiausia“ gatvėje ir patalpinę nuotrauką į socialinius tinklus „Instagram“ arba „Facebook“ su grotažyme #mylimiausia, lankytojai gali laimėti ir visų lojalumo programos partnerių prizus.

„Mylimiausia“ gatvė lankytojų lauks laukia visą savaitgalį (Turgaus g., Klaipėda). Instaliacijų darbo laikas:

Liepos 27 d. (šeštadienis): 13:00 – 00:00 val.

Liepos 28 d. (sekmadienis): 10:00 – 18:00 val.